LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues/LEGO Indiana Jones 2: Пригода триває

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues/LEGO Indiana Jones 2: Пригода триває

Платформа: PC, PSP, PS3, Xbox 360, Wii

Розробник: traveller's Tales

Видавець: LucasArts Entertainment

Видавець в Росії: 1C

Дата релізу: 17 листопада 2009 р./20 листопада 2009 р.

У новій грі LEGO Indiana Jones 2 ви вирушите в безмежний і дивовижний світ LEGO, пройдете захоплюючі пригоди разом з улюбленим кіногероєм і його відважними друзями. По мірі проходження хитрих загадок і завдань вам будуть відкриватися нові рівні, створені на основі всіх чотирьох фільмів. До того ж, в цій грі ви зможете самі створювати нові рівні, складати нові маршрути і набувати різноманітних героїв. Індіану Джонса не страшні ніякі небезпеки, захоплюючі сюжети гри не дадуть занудьгувати ні одному гравцеві.

Купити LEGO Indiana Jones 2: Пригода триває (PC)

Потрібна LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues/LEGO Indiana Jones 2: Пригода триває по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues/LEGO Indiana Jones 2: Пригода триває або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues/LEGO Indiana Jones 2: Пригода триває завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues/LEGO Indiana Jones 2: Пригода триває і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues/LEGO Indiana Jones 2: Пригода триває.

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues/LEGO Indiana Jones 2: Пригода триває». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues/LEGO Indiana Jones 2: Пригода триває? Немає проблем, наберіть в пошуку "LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues/LEGO Indiana Jones 2: Пригода триває" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Огляди ігор LEGO -> LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues/LEGO Indiana Jones 2: Пригода триває

 

 

Категорії