Інструкція LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress (Темна фортеця Владека)

Інструкція LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress (Темна фортеця Владека)

Розмір: 650х380х110

Вік: від 8 до 14 років

Кількість деталей: 967

Артикул: LEGO 8877

Рік випуску: 2005

З деталей цього чудового набору інструкції Lego 8877 можна зібрати Темну фортеця Владека. До фортеці веде підйомний міст. Для оборони можна використовувати катапульти. Лицарі, які об'єдналися для того, щоб захопити цю фортецю, в своєму арсеналі мають метальну установку і дві катапульти.

Інструкція LEGO 8877: size - 12.37 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Потрібна Інструкція LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress (Темна фортеця Владека) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress (Темна фортеця Владека) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress (Темна фортеця Владека) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress (Темна фортеця Владека) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress (Темна фортеця Владека).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress (Темна фортеця Владека)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress (Темна фортеця Владека)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress (Темна фортеця Владека)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Knights Kingdom -> Інструкція LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress (Темна фортеця Владека)

 

 

Категорії