LEGO Batman 2: DC Super Heroes

LEGO Batman 2: DC Super Heroes

Платформа: PC, PS3, Xbox 360, Wii, PS Vita

Розробник: traveller's Tales

Видавець: Warner Bros. Interactive Entertainment

Видавець в Росії: 1С-СофтКлаб

Дата релізу: 24 червня 2012 р.

У цьому пригодницькому бестселері нові пригоди Темного Лицаря і його команди чекають всіх шанувальників конструкторів LEGO. Тепер на боротьбу зі злом виходять всі супергерої: Бетмен, Робін, Супермен, Зелений Ліхтар, Диво-Жінка та інші. Героям на шляху до порятунку Готема належить побувати в різних Лего-локаціях, битися з безліччю ворогів, виконати небезпечні завдання, вирішити складні головоломки, покататися на Бетмобілі і навчитися користуватися цікавими гаджетами.

Купити LEGO Batman 2: DC Super Heroes (PC)

Купити LEGO Batman 2: DC Super Heroes (PS3)

Купити LEGO Batman 2: DC Super Heroes (PS Vita)

Потрібна LEGO Batman 2: DC Super Heroes по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете LEGO Batman 2: DC Super Heroes або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

LEGO Batman 2: DC Super Heroes завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є LEGO Batman 2: DC Super Heroes і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде LEGO Batman 2: DC Super Heroes.

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «LEGO Batman 2: DC Super Heroes». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете LEGO Batman 2: DC Super Heroes? Немає проблем, наберіть в пошуку "LEGO Batman 2: DC Super Heroes" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Огляди ігор LEGO -> LEGO Batman 2: DC Super Heroes

 

 

Категорії