Інструкція Brick 504 Imitational Launch Pad (Майданчик імітації запуску)

Інструкція Brick 504 Imitational Launch Pad (Майданчик імітації запуску)

Розмір: 140х70х45

Вік: від 6 років

Кількість деталей: 36

Артикул: Brick 504

Схема Brick 504 надана користувачем Bricker

Фотоогляд конструктор Brick 504 від Вгіскег

Зберіть по даній схемі Brick 504 Майданчик для імітації запуску. Ця космічна майданчик обладнаний спеціальним пристроєм для запуску міні-ракети і приладами для різних досліджень.

Інструкція Brick 504: size - 0.17 Мб

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці Brick:

клікніть на посилання, у вікні натиснути кнопку "Переглянути" - для перегляду схеми або інструкції Brick онлайн;
для завантаження схеми або інструкції Brick на комп'ютер - натиснути кнопку "Скачати".

 

Як відкрити схему або інструкцію по збірці Brick для пристроїв Apple (iPhone, iPad і iPod touch):

для перегляду *.pdf файлів можна використовувати безкоштовну програму

Потрібна Інструкція Brick 504 Imitational Launch Pad (Майданчик імітації запуску) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція Brick 504 Imitational Launch Pad (Майданчик імітації запуску) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція Brick 504 Imitational Launch Pad (Майданчик імітації запуску) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція Brick 504 Imitational Launch Pad (Майданчик імітації запуску) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція Brick 504 Imitational Launch Pad (Майданчик імітації запуску).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція Brick 504 Imitational Launch Pad (Майданчик імітації запуску)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція Brick 504 Imitational Launch Pad (Майданчик імітації запуску)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція Brick 504 Imitational Launch Pad (Майданчик імітації запуску)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Brick Space -> Інструкція Brick 504 Imitational Launch Pad (Майданчик імітації запуску)

 

 

Категорії