Інструкція LEGO 8961 Crystal Sweeper (Прибиральник кристалів)

Інструкція LEGO 8961 Crystal Sweeper (Прибиральник кристалів)

Розмір: 480x378x71

Вік: від 8 до 14 років

Кількість деталей: 474

Артикул: LEGO 8961

Рік випуску: 2009

Прибиральник кристалів, який можна зібрати за даною схемою LEGO 8961, призначений для збору магічних кристалів в підземельних печерах. Обертове колесо цього механізму направляє кристали у вантажний відсік. Два потужні прожектори добре висвітлюють гірникам шлях, а прозора кабіна забезпечує ідеальний огляд. В комплект входить спортивний мотоцикл для більш швидкого і зручного переміщення по печерах.

Це найбільший транспортний засіб, який було сконструйовано для виконання не самої цікавої, але дуже важливої роботи. Не кожен погодиться і зможе встигати збирати в темних підземних печерах всі кристали, перш ніж до них доберуться гірські монстри. Зручна, висока кабіна і потужні яскраві прожектори Прибиральника кристалів допомагають його екіпажу і забезпечують відмінний огляд навколо, а його кристаллосборник LEGO з турбінним приводом, обертаючись, збирає всі кристали до єдиного, здобуті іншими механізмами, а потім поміщає їх у свій місткий вантажний відсік для доставки на базу. Встановлений на бічній стороні Прибиральника кристалів кран, має кабіну для одного оператора, який керує роботою сучасного лазерного бура, і більш того, на ньому встановлений швидкісний мотоцикл, на випадок евакуації при виникненні смертельної небезпеки. У наборі є також два міфічних персонажа: Мелтрокс і Глациатор.

Інструкція LEGO 8961 частина 1: size: 4.93 Mb
Інструкція LEGO 8961 частина 2: size - 8.03 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Потрібна Інструкція LEGO 8961 Crystal Sweeper (Прибиральник кристалів) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 8961 Crystal Sweeper (Прибиральник кристалів) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 8961 Crystal Sweeper (Прибиральник кристалів) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 8961 Crystal Sweeper (Прибиральник кристалів) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 8961 Crystal Sweeper (Прибиральник кристалів).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 8961 Crystal Sweeper (Прибиральник кристалів)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 8961 Crystal Sweeper (Прибиральник кристалів)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 8961 Crystal Sweeper (Прибиральник кристалів)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> LEGO Power Miners -> Інструкція LEGO 8961 Crystal Sweeper (Прибиральник кристалів)

Интересное

Інструкція LEGO 10216 Winter Bakery Shop (Пекарня зимової селі)
Creator Exclusive

Інструкція LEGO 10216 Winter Bakery Shop (Пекарня зимової селі)

LEGO Island 2: The Brickster's Revenge
Огляди ігор LEGO

LEGO Island 2: The Brickster's Revenge

Інструкція LEGO 7051 Tripod Invader (Триногий загарбник)
Alien Conquest

Інструкція LEGO 7051 Tripod Invader (Триногий загарбник)

Інструкція LEGO 8270 Rough Terrain Crane (Підйомний кран для пересіченій місцевості)
LEGO Technic

Інструкція LEGO 8270 Rough Terrain Crane (Підйомний кран для пересіченій місцевості)

Інструкція LEGO 8047 Compact Excavator (Компактний екскаватор)
LEGO Technic

Інструкція LEGO 8047 Compact Excavator (Компактний екскаватор)

Інструкція LEGO 8679 Tokyo International Circuit (Токійська гоночна траса)
LEGO Cars

Інструкція LEGO 8679 Tokyo International Circuit (Токійська гоночна траса)

Інструкція LEGO 6743 Street Speeder (Вуличний гонщик)
Transport

Інструкція LEGO 6743 Street Speeder (Вуличний гонщик)

Інструкція LEGO 7683 Fight on the Flying Wing (Битва на літаючому крилі)
LEGO Indiana Jones

Інструкція LEGO 7683 Fight on the Flying Wing (Битва на літаючому крилі)

 

 

Категорії