LEGO Alpha Team

LEGO Alpha Team

Платформа: PC

Розробник: Digital Domain

Видавець: LEGO Media

Видавець в Росії: Новий Диск

Дата релізу: 30 вересня 2000 р./30 липня 2001 р.

Персонажі LEGO перенеслися в комп'ютерну гру LEGO Alpha Team. Ти в ролі капітана шпигунської команди разом зі своїми агентами повинен зруйнувати плани лиходія Огела, який мріє захопити планету. Ти повинен виконати цю місію, пройшовши зі своєю командою більше 50 рівнів. Кожен агент має свій неповторний характер і унікальний вид зброї. Подолайте всі небезпеки, працюючи швидко і спільно, адже для вирішення головоломок, які вас чекають, вам потрібно кмітливість і злагодженість дій. А по шляху до перемоги ви зустрінете страшних зомбі, безстрашних солдатів Огела, подолаєте круті гірські урвища і водойми, що кишать акулами.

Потрібна LEGO Alpha Team по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете LEGO Alpha Team або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

LEGO Alpha Team завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є LEGO Alpha Team і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде LEGO Alpha Team.

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «LEGO Alpha Team». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете LEGO Alpha Team? Немає проблем, наберіть в пошуку "LEGO Alpha Team" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Огляди ігор LEGO -> LEGO Alpha Team

 

 

Категорії