LEGO Loco

LEGO Loco

Платформа: PC

Розробник: Intelligent Games

Видавець: LEGO Media

Видавець в Росії: Новий Диск

Дата релізу: 1998 р./24 серпня 2000 р.

У комп'ютерній грі "LEGO Loco" ви зможете спробувати себе в ролі будівельника віртуального світу, який не може обійтися без залізниці, яка з'єднує цілі міста зі своїми вулицями і проспектами, дорогами і роз'їздами. Перетворіть свій комп'ютер в цілий залізничний вузол, де є навіть LEGO-пасажири, які з задоволенням вирушать у подорож на LEGO-поїзді. А щоб залізничні переїзди правильно працювали, розставте семафори і створіть мережу розвилок. Організуйте безаварійну роботу залізниці і навчіться керувати нею разом з грою "LEGO Loco".

Відеоогляд комп'ютерної гри LEGO Creator


Відеоогляд комп'ютерної гри LEGO Loco створено та надано користувачем S. DJ.S


Потрібна LEGO Loco по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете LEGO Loco або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

LEGO Loco завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є LEGO Loco і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде LEGO Loco.

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «LEGO Loco». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете LEGO Loco? Немає проблем, наберіть в пошуку "LEGO Loco" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Огляди ігор LEGO -> LEGO Loco

 

 

Категорії