LEGO Harry Potter: Years 1-4 / LEGO Гаррі Поттер

LEGO Harry Potter: Years 1-4 / LEGO Гаррі Поттер

Платформа: PC, PSP, PS3, Xbox 360, Wii

Розробник: TT Games

Видавець: Warner Bros. Interactive Entertainment

Видавець в Росії: Новий Диск

Дата релізу: 25 червня 2010 р.

Довгоочікувана гра про юного чарівника Гаррі Поттера створена за мотивами творів Джоан Роулінг. В її основу лягли найяскравіші події перших чотирьох книг. LEGO Harry Potter: Years 1-4 розповість про пригоди Гаррі Поттера в захоплюючому стилі LEGO, починаючи від запорошеного комори і закінчуючи школою магії. Ви зможете управляти Гаррі Поттером, Роном і Герміоною, а також іншими улюбленими героями, вивчіть чарівні заклинання, навчитеся змішувати еліксири, літати на мітлі і виконувати різні завдання, для того щоб заробити багато магічних очок. Дія гри розгорнеться не тільки в замку Хогвартс, але і в Косому провулку, село Гоґсмід, Забороненому лісі та інших куточках магічного світу.

Купити LEGO Harry Potter: 1-4 роки (PC)

Потрібна LEGO Harry Potter: Years 1-4 / LEGO Гаррі Поттер по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете LEGO Harry Potter: Years 1-4 / LEGO Гаррі Поттер або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

LEGO Harry Potter: Years 1-4 / LEGO Гаррі Поттер завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є LEGO Harry Potter: Years 1-4 / LEGO Гаррі Поттер і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде LEGO Harry Potter: Years 1-4 / LEGO Гаррі Поттер.

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «LEGO Harry Potter: Years 1-4 / LEGO Гаррі Поттер». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете LEGO Harry Potter: Years 1-4 / LEGO Гаррі Поттер? Немає проблем, наберіть в пошуку "LEGO Harry Potter: Years 1-4 / LEGO Гаррі Поттер" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Огляди ігор LEGO -> LEGO Harry Potter: Years 1-4 / LEGO Гаррі Поттер

 

 

Категорії