Інструкція LEGO 7754 Home One Mon Calimari Star Cruiser (База Зоряного крейсера Мона Кэлмэри)

Інструкція LEGO 7754 Home One Mon Calimari Star Cruiser (База Зоряного крейсера Мона Кэлмэри)

Розмір: 576х376х82

Вік: від 9 до 14 років

Кількість деталей: 789

Артикул: LEGO 7754

Рік випуску: 2009

З деталей конструктора LEGO 7754, використовуючи дану інструкцію, можна зібрати зореліт, ангар для крейсера Мона Кэлмэри та центр управління. Зоряний крейсер оснащений змінним двигуном і потужними ракетами, які можна запускати. В набір входить шість мініфігурок.

Інструкція LEGO 7754 частина 1: size - 15.58 Mb
Інструкція LEGO 7754 частина 2: size - 9.98 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Потрібна Інструкція LEGO 7754 Home One Mon Calimari Star Cruiser (База Зоряного крейсера Мона Кэлмэри) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 7754 Home One Mon Calimari Star Cruiser (База Зоряного крейсера Мона Кэлмэри) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 7754 Home One Mon Calimari Star Cruiser (База Зоряного крейсера Мона Кэлмэри) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 7754 Home One Mon Calimari Star Cruiser (База Зоряного крейсера Мона Кэлмэри) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 7754 Home One Mon Calimari Star Cruiser (База Зоряного крейсера Мона Кэлмэри).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 7754 Home One Mon Calimari Star Cruiser (База Зоряного крейсера Мона Кэлмэри)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 7754 Home One Mon Calimari Star Cruiser (База Зоряного крейсера Мона Кэлмэри)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 7754 Home One Mon Calimari Star Cruiser (База Зоряного крейсера Мона Кэлмэри)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Episode IV-VI -> Інструкція LEGO 7754 Home One Mon Calimari Star Cruiser (База Зоряного крейсера Мона Кэлмэри)

 

 

Категорії