Інструкція LEGO 10144 Sandcrawler (Піщаний краулер)

Інструкція LEGO 10144 Sandcrawler (Піщаний краулер)

Розмір: 572х381х90мм

Вік: від 12 років

Кількість деталей: 1669

Артикул: LEGO 10144

Рік випуску: 2005

Піщаний краулер, який можна зібрати за даною схемою Лего 10144, пересувається на гігантських гусеницях. Він не зав'язне в пісках навіть з великим вантажем на борту. Оуен, дядько Скайуокера, загалом-то і планує навантажити його гарненько.

Він вирушив робити покупки для своїх дроїд. Найголовніше при цьому домовитися з продавцями, Джава. Конструктор lego 10144 володіє прекрасними ігровими можливостями. Можна відкрити люк, заглянути в центральну частину транспорту, щоб побачити, як проходять переговори Джавас і Оуена, завантажити дроїд на борт за допомогою підйомного крану, відкрити кабіну і посадити туди пілота. У наборі мініфігур: Оуен Ларс, 3 Jawas, R2-D2, C-3PO, R5-D4, R1-G4, Гонк-дроїд, Тредуелл-дроїд, ASP-дроїд. Розміри краулера Sandcrawler lego 10144: 38 х 19 х 22 (довжина, ширина, висота).

Інструкція LEGO 10144: size - 13.43 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

 

Як відкрити схему або інструкцію по збірці LEGO для пристроїв Apple (iPhone, iPad і iPod touch):

для перегляду *.pdf файлів можна використовувати безкоштовну програму

Потрібна Інструкція LEGO 10144 Sandcrawler (Піщаний краулер) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 10144 Sandcrawler (Піщаний краулер) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 10144 Sandcrawler (Піщаний краулер) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 10144 Sandcrawler (Піщаний краулер) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 10144 Sandcrawler (Піщаний краулер).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 10144 Sandcrawler (Піщаний краулер)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 10144 Sandcrawler (Піщаний краулер)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 10144 Sandcrawler (Піщаний краулер)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Star Wars Exclusive -> Інструкція LEGO 10144 Sandcrawler (Піщаний краулер)

 

 

Категорії