Інструкція LEGO 7747 Wind Turbine Transport (Транспортер для вітряної установки)

Інструкція LEGO 7747 Wind Turbine Transport (Транспортер для вітряної установки)

Розмір: 540х280х90

Вік: від 5 до 12 років

Кількість деталей: 444

Артикул: LEGO 7747

Рік випуску: 2009

Зберіть з деталей даного набору перевізник вітротурбіни, без якої вже не може обійтися ваш LEGO-місто, тому що він потребує екологічно безпечному способі вироблення енергії. Цей транспортер, який можна зібрати за схемою Лего 7747, спеціально розроблений для перевезення елементів вітряної установки, включаючи довгі лопаті, від заводу, де її виготовили, до місця установки. Весь шлях цей потужний тягач з причепом буде супроводжувати эскортный джип.

Інструкція LEGO 7747 частина 1: size - 1.18 Mb
Інструкція LEGO 7747 частина 2: size - 5.76 Mb
Інструкція LEGO 7747 частина 3: size - 2.51 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

 

Як відкрити схему або інструкцію по збірці LEGO для пристроїв Apple (iPhone, iPad і iPod touch):

для перегляду *.pdf файлів можна використовувати безкоштовну програму

Потрібна Інструкція LEGO 7747 Wind Turbine Transport (Транспортер для вітряної установки) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 7747 Wind Turbine Transport (Транспортер для вітряної установки) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 7747 Wind Turbine Transport (Транспортер для вітряної установки) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 7747 Wind Turbine Transport (Транспортер для вітряної установки) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 7747 Wind Turbine Transport (Транспортер для вітряної установки).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 7747 Wind Turbine Transport (Транспортер для вітряної установки)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 7747 Wind Turbine Transport (Транспортер для вітряної установки)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 7747 Wind Turbine Transport (Транспортер для вітряної установки)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Transport -> Інструкція LEGO 7747 Wind Turbine Transport (Транспортер для вітряної установки)

 

 

Категорії