Інструкція SLUBAN M38-B0551 Sluban Excavator (Тракскаватор)

Інструкція SLUBAN M38-B0551 Sluban Excavator (Тракскаватор)

Розмір: 425x285x67

Вік: від 6 років

Кількість деталей: 614

Артикул: Sluban M38-B0551

Схема Sluban M38-B0551 надана користувачем сайту

Незамінна техніка при будівництві та розчищення території це трактор, екскаватор. Великий, потужний агрегат, кожна деталь якого це розвиваючий конструктор Sluban для дітей. 614 деталей цього розвиваючого конструктора дозволять захоплююче провести час на складання тракскаватора, а потім із захопленням насолодитися його можливостями.

Інструкція Sluban M38-B0551: size - 4.43 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці Sluban:

клікніть на посилання, у вікні натиснути кнопку "Переглянути" - для перегляду схеми або інструкції Sluban онлайн;
для завантаження схеми або інструкції Sluban на комп'ютер - натиснути кнопку "Скачати".

 

Як відкрити схему або інструкцію по збірці Sluban для пристроїв Apple (iPhone, iPad і iPod touch):

для перегляду *.pdf файлів можна використовувати безкоштовну програму

Потрібна Інструкція SLUBAN M38-B0551 Sluban Excavator (Тракскаватор) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція SLUBAN M38-B0551 Sluban Excavator (Тракскаватор) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція SLUBAN M38-B0551 Sluban Excavator (Тракскаватор) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція SLUBAN M38-B0551 Sluban Excavator (Тракскаватор) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція SLUBAN M38-B0551 Sluban Excavator (Тракскаватор).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція SLUBAN M38-B0551 Sluban Excavator (Тракскаватор)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція SLUBAN M38-B0551 Sluban Excavator (Тракскаватор)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція SLUBAN M38-B0551 Sluban Excavator (Тракскаватор)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Town -> Інструкція SLUBAN M38-B0551 Sluban Excavator (Тракскаватор)

 

 

Категорії