Інструкція LEGO 8959 Claw-Digger (Екскаватор з клішнями)

Інструкція LEGO 8959 Claw-Digger (Екскаватор з клішнями)

Розмір: 282x262x76

Вік: від 7 до 14 років

Кількість деталей: 197

Артикул: LEGO 8959

Рік випуску: 2009

Екскаватор з клешнями, послідовність складання якого ви дізнаєтеся з цієї інструкції LEGO 8959, допоможе відчути себе справжнім супер-героєм. Гірські монстри намагаються не стояти на шляху цієї машини! Клішні екскаватора рухаються вгору і вниз, щоб розбити і дістати кристали, а потім скласти в ківш, як і монстрів, які потраплять під його клешні.

Зберіть цю гірничодобувну техніку для роботи у важких умовах. У цьому екскаваторі потужний двигун, захисна броня і величезні колеса з шипами, а захоплення з гідравлічним приводом дроблять камені на шматочки. Екскаватор обладнаний ковшем, який викопує кристали і переміщує їх у потрібне місце. У наборі є такий персонаж, як Сульфурикс. Він розумний і хитрий, з'являється там, де ви найменше очікуєте побачити! Здатний сам рити тунелі, розплавляючи скелю наскрізь, і може з'їсти всі запаси кристалів, перш ніж Гірники-прохідники встигають зрозуміти, що він десь поруч. Завдяки своєму потужному двигуну, що працює на азотному паливі, потужної панцирі і просто величезним колесам з шипами з титану Екскаватор з клешнями LEGO 8959 пройде скрізь, не питаючи на те дозволу і не цікавлячись, чи є там дорога. Його потужні захвати з гідравлічним приводом розгойдуються вгору і вниз на посилених стрілах, розбиваючи гірську породу на шматки, а ківш підхоплює знайдені кристали і складає. Тепер загін гірників зможе без особливих зусиль здобути потрібні кристали, і повернутися на базу, виконавши завдання.

Інструкція LEGO 8959: size - 7.27 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Потрібна Інструкція LEGO 8959 Claw-Digger (Екскаватор з клішнями) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 8959 Claw-Digger (Екскаватор з клішнями) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 8959 Claw-Digger (Екскаватор з клішнями) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 8959 Claw-Digger (Екскаватор з клішнями) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 8959 Claw-Digger (Екскаватор з клішнями).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 8959 Claw-Digger (Екскаватор з клішнями)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 8959 Claw-Digger (Екскаватор з клішнями)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 8959 Claw-Digger (Екскаватор з клішнями)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> LEGO Power Miners -> Інструкція LEGO 8959 Claw-Digger (Екскаватор з клішнями)

 

 

Категорії