Інструкція LEGO 6239 Cannon Battle (Гарматна битва)

Інструкція LEGO 6239 Cannon Battle (Гарматна битва)

Розмір: 140х120х45

Вік: від 5 до 12 років

Кількість деталей: 45

Артикул: LEGO 6239

Рік випуску: 2009

Нарешті, пірат роздобув карту скарбів, але солдат теж хоче роздобути її. Чи зможе пірат здійснити свій хитрий план і втекти, або все-таки солдатів заволодіє картою скарбів? Набір включає в себе мініфігурка солдата і пірата, карту скарбів, меч і LEGO-гармату, яка може рознести на шматочки будь-яку стіну! Як все підготувати для розвитку даного ігрового сюжету ви дізнаєтеся з інструкції по збірці Лего 6239.

Інструкція LEGO 6239: size - 2.48 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Потрібна Інструкція LEGO 6239 Cannon Battle (Гарматна битва) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 6239 Cannon Battle (Гарматна битва) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 6239 Cannon Battle (Гарматна битва) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 6239 Cannon Battle (Гарматна битва) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 6239 Cannon Battle (Гарматна битва).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 6239 Cannon Battle (Гарматна битва)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 6239 Cannon Battle (Гарматна битва)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 6239 Cannon Battle (Гарматна битва)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Pirates II -> Інструкція LEGO 6239 Cannon Battle (Гарматна битва)

 

 

Категорії