Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Сімейний табір


Основні цілі наших таборів:

  • розкриття потенціалу кожної дитини
  • гармонізація дитячо-батьківських відносин
  • зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей і батьків.

Для цих цілей ми користуємося різноманітними психологічними та педагогічними методами

Вже традиційно програма табори включає наступні напрями :
культурологічний, психологічний і соціально - психологічна.
Ці напрямки зазвичай об’єднані загальною темою, взаємопов'язані і доповнюють один одного, утворюючи програму кожного конкретного табору.

Участь у програмі підвищить життєвий тонус, поліпшити пам'ять і увагу, розів'є координацію рухів, допоможе зняти стрес і напруження, в т.ч. навчальні.

У процесі творчих занять підніметься самооцінка кожної дитини; ви навчитеся ефективно і плідно спілкуватися зі своїми дітьми.

У програмі передбачені семейные расстановки; групові (за віком) заняття з арттерапії, емоційному та рухового розвитку; а також індивідуальні заняття з психологом.

В іграх на свіжому повітрі, в майстернях , постановці спектаклів і рольової гри будуть брати участь всі родини разом, і це чудово збагатить досвід спілкування, як дітей, так і дорослих !

Займатися з вами протягом 5-7 годин в день буде творча команда психологів та педагогів, давно й успішно працюють з дітьми і батьками.

Все, що ви освоїте і дізнаєтеся у таборі, буде допомагати вашій родині і в подальшому: і вдома, і в школі, і на роботі!

Категорії