Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Школярам

Розвиток пізнавальної активності, мислення, уваги, уяви. Формування навичок дослідницької та проектної діяльності,вміння співпрацювати.

Школу зараз не критикує тільки ледачий, а є чи їй якась альтернатива?
Так, зараз існує багато різних способів дати дітям освіту, в тому числі і той,що практикується в нашому центрі

Учасники якого зараз вже виросли, завершили курс початкової школи і вирушили продовжувати освіту в кращих школах, які дають можливість спеціалізуватися з предметів, які їм цікаві.
Група підтримки сімейного освіти , як випливає з назви, об'єднує хлопців, для яких батьки вибрали сімейну форму навчання.
Мета групи - забезпечити учасникам позитивний досвід спілкування та командної роботи, можливості для творчості і досліджень,підтримати та розвинути пізнавальну мотивацію.

Програма дослідницького клубу будується так:
кожна тема триває 5-7 занять, включаючи підсумкове, на якому діти уявляють свої проекти, і відвідування тематичних екскурсій в музеях.

Приблизний тематичний план (ми можемо затриматися на особливо цікавою темою або взяти тему,запропоновану хлопцями):

1. Тренінг дослідницьких навичок. Дерево наук. Наші інтереси.
2. Світ рослин.
3. Вимірювання. Вимірювальні прилади та одиниці вимірювання.
4. Джерела літератури. Фольклор. Казки.
5. Анатомія.
6. Час.
7. Життя первісних людей.
8. Зоологія.

Шкільну програму хлопці проходять будинку під керівництвом батьків,здають вчителям у школах, до яких прикріплені. А група дає їм можливість відчути - як можуть знадобитися ті навички і знання,яких вони навчаються.

Категорії