Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Апітерапія в домашніх умовах

Апітерапія – це лікування бджолами, вірніше, їх укусами. При цьому широко використовуються мед, пилок, перга, прополіс, маточне молоко, віск. А також лікарські препарати, мазі, настоянки, таблетки, приготовані з продуктів бджільництва.


У перекладі з латині "апіс" означає бджола. Цілющі властивості меду знали і широко використовували ще в Стародавньому Єгипті. Греки приносили мед в дар богам, так як були переконані, що це їхня їжа.


Європейська медицина звернула увагу на даний спосіб терапії на початку минулого століття, використовуючи його для лікування артриту та ревматизму. В тих умовах застосовувалася методика, коли після бджолиного укусу жало залишалося в тілі пацієнта ще приблизно годину. На тілі з'являвся сильний набряк і починало свербіти.

У чому користь укусів бджіл

У ряді випадків комаха можна порівняти з природним, але, на жаль, одноразовим шприцом, джерелом корисних лікувальних речовин. При бджолиному укусі в організмі виявляються фосфор, кальцій, магній, мідь. А також білки і амінокислоти, фосфорна, мурашина і соляна кислоти.


При лікуванні апітерапією в домашніх умовах або фахівцем організм отримує:

  • гістамін, що використовується для лікування поліартриту, суглобного та м'язового ревматизму

  • Категорії