Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Білі плями на шкірі

Зміст:

 • Які захворювання шкіри можна сплутати з вітіліго
 • Що таке хвороба вітіліго
 • Причини появи білих плям на шкірі
 • Наскільки небезпечні білі плями при вітиліго
 • Як попередити появу білих ділянок на тілі
 • Раціон харчування для якнайшвидшого видалення плям на шкірі
 • Способи лікування вітіліго
 • Трапляється, на шкірі в силу різних причин з'являються білі плями. Нерідко ставиться неправильний діагноз вітіліго, порушення пігментації шкірного покриву. Це не небезпечно для життя, але важко піддається лікуванню. Воно зустрічається у дорослих і дітей. У будь-якому випадку поява плям на тілі - не тільки косметичний дефект, але і сигнал про тих чи інших порушеннях злагодженої роботи внутрішніх органів.


  Які захворювання шкіри можна сплутати з вітіліго

  При виявленні білих плям варто показатися лікарю. Чим раніше це зробити, тим успішніше виявиться наступне лікування:

 • Плями на тілі з'являються при отрубевидном лишаї. Грибок вражає поверхню тіла і волосяний покрив голови, його ферменти перешкоджають виробленню меланіну, через шкірний покрив спочатку робиться рожевим, потім з'являється характерна білизна. Захворювання лікується протигрибковими препаратами.
 • У разі стригучого лишаю з'являється свербіж, утворюється шкірний виступ, лусочки. Захворювання також відрізняється грибкової природою, що виявляється відповідним дослідженням.
 • Різновид незаразного позбавляючи нерідко плутають з вітіліго. В даному випадку призначається медикаментозне лікування.
 • Косметичний дефект лейкодерма, так зване намисто Венери, зумовлений проявами вторинного сифілісу. Іноді він виявляється на руках, під пахвами, на спині. Світлі області до сантиметра діаметром не викликають фізичного дискомфорту і можуть не піти кілька років. До даному разі лікування антибіотиками має призначити лікар-венеролог.
 • У ряді випадків підозра на захворювання шкіри можуть викликати давні сліди від подряпин, порізів, опіків. Пігментація в даному випадку відновлюється довго, протягом декількох місяців.
 • Що таке хвороба вітіліго

  На шкірі утворюються білі плями, їх форма може бути круглої або овальної. На даних ділянках в силу різних причин перестає утворюватися пігмент меланін. В результаті шкірний покрив виявляється не захищений від впливу сонячного ультрафіолету і в цьому місці може статися опік.


  Рожеві або молочно-білі області можуть з'явитися по всьому тілу, але найчастіше вони утворюються на обличчі, руках, у паху, у ліктьових згинах. Вони краще помітні на смаглявій шкірі, особливо влітку, коли шкіра навколо стає засмаглою. На підошвах і долонях знебарвлення не спостерігається.


  Пігментні плями вітіліго можуть утворюватися на певній ділянці тіла, тоді захворювання носить локалізований характер. Або генерализовано, коли вони зливаються і депигментизированная область захоплює значну площу.


  У випадку найбільш вираженої ступеня захворювання шкірний покрив повністю знебарвлюється, як у альбіноса. Шкірна чутливість залишається колишньою, не виникає будь-яких больових відчуттів. Якщо біла пляма виявляється на шкірі голови, волосся в ураженому місці також втрачають забарвлення. У деяких випадках на цьому місці порушується сало - і потовиділення, шкіра втрачає чутливість, трапляється сонячний дерматит.


  Цим захворюванням страждають 1-2% людей. Як правило, воно розвивається у віці від 10 до 30 років, у літніх воно не зустрічається. Однаково часто хворіють чоловіки і жінки. Захворювання може передасться у спадок в одному випадку з десяти.


  У ряді випадків вітіліго супроводжує різних шкірних хвороб: червоного плоского позбавляю, осередкового облисіння або псоріазу.


  Причини появи білих плям на шкірі

  Точної причини захворювання на даний момент невідомо. Більш-менш впевнено можна говорити про чинники, що підвищують ймовірність утворення плям на тілі. Це можуть бути:

 • порушення функції печінки

 • Категорії