Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Часте і сильне серцебиття, що робити?

Від чого трапляється часте і сильне серцебиття

Коли серце "зачастив", причиною можуть бути і фізіологічні причини, так і та чи інша патологія. Як відомо, пульс "підстрибує" під час інтенсивної фізичної роботи або фізкультурних вправ. Серце починає працювати інтенсивніше, коли переповнюють емоції. А так само в результаті дії тих або інших речовин, лікарських препаратів: кава, міцного чаю, цитрамону. Як правило, після усунення фізіологічних причин нормалізується робота серця.


У деяких випадках спостерігається часте серцебиття з-за інфекції. У цьому випадку серце перестає працювати правильно і починає перекачувати кров більш інтенсивно, оскільки в крові виявляється маса токсинів, піднімається температура. У деяких випадках захворювання, мають інфекційну природу – наприклад, дифтерія, кір – дають ускладнення на серце.


Ритм роботи серця може виявитися порушеною в результаті порушення правильної роботи щитовидної залози. При даних порушеннях пацієнти часто болісно реагують на зміни погоди, потіють, дратуються через дрібниці, скаржаться на головний біль.


Які захворювання спричинюють часте і сильне серцебиття

Якщо після усунення фізіологічних причин, все одно спостерігається часте серцебиття (тахікардія), навіть у спокої, не варто займатися самолікуванням. Краще здатися кардіолога.


Часті серцебиття можуть спостерігатися у разі:

  • гострої серцевої недостатності

  • Категорії