Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Комплекс вправ ранкової зарядки

Будь-якої людини марно переконувати щось робити, поки він сам не зрозуміє свою користь або вигоду. Наприклад, що саме йому дасть ранкова зарядка. Тим більше не варто змушувати виконувати те, що індивід не впевнений. Невіра в корисність фізкультурного комплексу і виконання вправ тільки тому, що "так треба", швидко перетворюється в рутину, не приносить користь здоров'ю.

Чому багатьом не вдається почати регулярно займатися фізкультурою

Багато намагаються робити вранці зарядку. Але далеко не у всіх вона стає звичкою. Ще менше знаходять у собі силу волі займатися регулярно, хоча чули про користь фізичних вправ.


Які причини заважають занять? Ось кілька найпоширеніших:

  • абстрактне і уявне усвідомлення, що це "треба" і "корисно". Одночасно крутиться сумнів і неочевидність факту, що ранкові фізичні процедури потрібні саме йому

  • Категорії