Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Корисні властивості часнику

Зміст:

 • Походження корисного рослини
 • Користь часнику
 • Лікування часником різних захворювань
 • Рецепт часникової настоянки для зміцнення імунітету
 • Часник корисний при лікуванні застуди, нежиті, ангіни
 • Користь часнику при лікуванні захворювань ротової порожнини
 • Часникова настоянка для очищення судин
 • Зовнішнє застосування корисних властивостей соку часнику
 • Протипоказання і шкоду часнику
 • При лікуванні часником його корисні властивості допомагають впоратися з різними захворюваннями. У старовину знахарі готували з нього цілющі зілля. Лише в рідкісних випадках рослина може завдати шкоди.


  Походження корисного рослини


  Популярна овочева культура налічує більш ніж чотирьохтисячолітній історію. Стародавні вірили, що її регулярне вживання дає силу, витривалість, допомагає впоратися з такими страшними захворюваннями, як чума або холера.


  У Стародавньому Єгипті виготовляли маса ліків, використовують корисні властивості часнику. Ними усували наслідки отруєнь, застосовували від гіпертонії, при туберкульозі, атеросклерозі судин, в якості засобу профілактики онкологічних захворювань.


  Користь часнику

  В цибулині маса азоту, вона багата калієм, натрієм, магнієм і кальцієм. У ній міститься кремнієва, фосфорна і сірчана кислоти, вітаміни С, В і D - в цілому приблизно 400 корисних речовин і з'єднань.


  Різні часникові настоянки і вживання свіжих зубков стимулюють травлення. Сильний смак викликає рясне слиновиділення, посилює апетит. В результаті їжа засвоюється більш повно. Часник корисний при лікуванні атонії кишечника, метеоризмі, геморої і запорах.


  Регулярний прийом допомагає знизити рівень холестерину в крові, запобігти утворенню бляшок на стінках судин. Рослина корисно при стенокардії, воно знижує частоту серцевих скорочень при одночасному збільшенні їх амплітуди.


  Часником лікують мігрені, часті запаморочення, безсоння, порушення пам'яті, неминучі в похилому віці.


  Корисні властивості часнику допомагають впоратися із захворюваннями верхніх дихальних шляхів: пневмонією, бронхіальною астмою, бронхітом, а також застудою і грипом.


  Виробляються рослиною фітонциди, біологічно активні речовини, ефективно пригнічують або знищують грампозитивні і грамнегативні бактерії: стафілококи, стрептококи, дифтерійну паличку і багато інших. Його антисептичні і болезаспокійливі властивості успішно застосовуються зовнішньо у разі гнійних і ран, що загоюються, для зведення бородавок і мозолів, усунення наслідків укусів комах.


  Користь часнику в змісті аліцину, що володіє сильною бактерицидною дією. Навіть у незначної концентрації він пригнічує діяльність бактерій, завдаючи їм значної шкоди. Дана властивість використовується для лікування простудних захворювань. Крім того, якщо деякий час жувати часточку, у роті гинуть всілякі мікроорганізми.


  Алліцин сприяє зняттю напруги стінок судин, основної причини підвищене навантаження на серце і підвищеного тиску.


  Вважається, що народи, традиційно вживають часник, набагато рідше страждають онкологічними захворюваннями. В даний час достовірно встановлено, що фітонциди зменшують приживлость пухлин.


  Часник корисно приймати для знищення кишкових паразитів, його активно використовують у протипаразитарних програмах. Оскільки здоров'я шкіри і кишечника взаємопов'язані, одночасно проходять шкірні дефекти.


  Найпростіший спосіб застосування – з'їдати кілька часточок за вечерею. Щоб усунути неприємний запах, рекомендується жувати лимон, петрушку, сполоснути рот молоком.


  Лікування часником різних захворювань

  Часник приносить користь:

 • при гіпертонічній хворобі

 • Категорії