Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Користь маку

У деяких при слові "мак" виникають певні асоціації, ніяк не пов'язані з користю для організму. Швидше, навпаки. Вчені вважають, що давня рослина вирощували ще в епоху неоліту. Насіння вживали в якості приправи. Давні греки застосовували різні складові рослини для знеболювання і в якості ефективного заспокійливого. І навіть за безсумнівну користь здоров'ю назвали один з грецьких міст Меконэ — "місто маку".


"Макові" пристрасті богів грецького Пантеону

 • Коробочка зерняток була неодмінним атрибутом бога сну Гіпноса.
 • Їх носив із собою бог сновидінь Морфей і, що символічно, бог царства мертвих Танатос.
 • Вони були у богині родючості Гери. Саме тому до цих пір живий звичай, коли макові насіння сиплють в туфлі нареченої, щоб молода сім'я опинилася багатодітної.
 • Без макових стебел не обходилася богиня жнив Церцера. Храми, споруджені в її честь, прикрашалися вінками, які обов'язково впліталися стебла корисного рослини.
 • Корисні властивості маку

  Зернята містять калій, кальцій, залізо, магній, а також вітаміни A, C, D і E. Наполовину вони складаються з рослинного масла, на п'яту частину з білків і вуглеводів.


  Рослина благотворно впливає на засвоєння їжі. Але якщо переборщити, надмірне вживання може викликати запор.


  Дуже корисно макове масло, це одне з найбільш якісних рослинних олій, воно входить до складу фарб для живопису, натуральну косметику.

 • відваром коренів здавна виліковували мігрень і запалення сідничного нерва

 • Категорії