Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Користь рису для організму

Рис, який раніше називали "сарацинским пшоном", давно став звичним повсякденним продуктом. Він використовується для приготування каші, плову, як самостійне блюдо, широко застосовується при дієтичному харчуванні. Рослина досить примхливо, йому потрібно тропічний клімат. В якості гарніру його зерна відмінно поєднуються з рибою, м'ясом, фруктами, овочами. Рецепти прості, страви легко готуються і приносять масу користі здоров'ю.


Вважається, що культура обробітку рису зародилася на території сучасних Таїланду і В'єтнаму. Як відомо з давньоіндійських і давньокитайських трактатах, саме там рослина було одомашено і поширилося в інші країни. При розкопках часто знаходять судини з скам'янілими рештками рису.


Що корисного в рисі

 • Рис володіють прекрасними очисними властивостями, оскільки містять клітковину, яка прискорює евакуацію з кишечника токсинів і шлаків. У них міститься безліч білків, жирів, вуглеводів, а також корисних і необхідних для життєдіяльності організму мікроелементів: калію, кальцію, магнію, фосфору. У ньому містяться вітаміни груп РР і Ст.
 • Як відомо, м'язам потрібна достатньо білка. Необхідний будівельний матеріал для підтримання і відтворення м'язового каркаса в достатній кількості дають рисові зерна. Виявляється, їх достатньо всього 50грамм, щоб організм отримав добову дозу рослинного білка. Містяться в зернах вуглеводи - ефективний джерело "пального" для всього організму.
 • В рисових зернах мало рослинних жирів, до того ж дана різновид жирів не накопичується в організмі. Це означає, що при рисової дієти жир утворитися не може.
 • Міститься в рисі кальцій необхідний зубів і кістковій системі, калій допомагає проводити нервові імпульси.
 • Здоров'ю корисні не тільки зерна рису, а також його висівки. В них міститься маса вітамінів, фолієва кислота, мікроелементи. При шліфуванні багато необхідних здоров'ю речовин виявляється у відходах.
 • Які сорти рису найбільш корисні здоров'ю


  В магазинах можна побачити безліч різних сортів продукту. Для приготування різних страв необхідно вибирати відповідний сорт, щоб користь здоров'ю виявилася максимальною, а страва вийшла смачною.


  Круглозерний

  Даний сорт найбільш м'який і пористий, здатний вбирати багато рідини. Його краще купувати для приготування рисової каші. У перші хвилини варіння рисові зерна необхідно як можна частіше і інтенсивніше перемішувати, щоб вони не злиплися один з одним. Коли вони наберуть вологу, вони перестають бути липуча.


  Длинозерный

  краще вибирати для приготування плову. Навіть після тривалої теплової обробки він залишається розсипчастим. Виходять страви – ідеальний гарнір до м'яса або риби.


  Середньозерний

  займає проміжне положення. Він здатний вбирати вологу при варінні, але в той же час його зерна значно менше злипаються один з одним, ніж круглозерные сорту. З нього добре готувати супи і салати.


  Як вибрати самий корисний рис за кольором

 • В білих рисових зернах багато крохмалю. Отже, користь продукту виявиться невелика, в ньому дуже мало клітковини і вітамінів. Щоб поліпшити властивості білого рису, придумали особливу процедуру - пропарювання. Після її застосування в рисових зернах залишається більше речовин, необхідних здоров'ю, і він довше зберігається. Процедура дозволяє корисним речовинам виявитися набагато глибше, чому змінюється колір зерен, вони стають жовтуватими.
 • Ще корисніше рис коричневого кольору, оскільки він проходить неповну ланцюжок обробки, якій піддаються білі рисові зерна. У ньому збережена частина оболонки, тобто багато необхідного здоров'ю.
 • Корисніше всього дикий чорний рис, вміст поживних речовин у ньому найбільше.
 • Категорії