Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Користь і шкоду шоколаду

Шоколад, так улюблений багатьма, може принести користь і шкоду. І справа навіть не в алергії або цукровому діабеті. Випускається спеціальний продукт, в якому з какао видалені протеїни, що викликають алергічну реакцію. Хворі на цукровий діабет можуть ласувати десертом, у якій замість цукру використовується малтитол. Це низькокалорійна добавка, що отримується з ячменю. Вона корисна для шлунку і кишечника, до того ж не впливає на вміст цукру в крові.

Наскільки безпечно покращувати настрій шоколадом

Смачний продукт надає стимулюючий ефект, підвищує життєвий тонус і покращує настрій. З його допомогою легше впоратися з депресією і стресом.

 • Злі язики вбачають шкоду шоколаду в тому, що міститься в ньому теобромін може викликати залежність. Насправді страхи безпідставні. Оскільки, щоб залежність виникла, потрібно щодня з'їдати приблизно півкіло продукту.
 • Не викликають залежності навіть виявлені канабіноїди, що входять до складу марихуани, оскільки їх зміст ще менше, ніж теоброміну. Щоб "підсісти", необхідно щодня з'їдати по 5-6 кг продукту.
 • А ось питання психологічної залежності з цих пір залишається відкритим.


  Шоколад для зниження маси тіла

  Продукт здатний втамувати голод, быстроусвояемые вуглеводи і какао-масло дають організму запас енергії. У ньому маса магнію і калію, необхідних роботі серця, м'язів, заспокоєння нервової системи. Відмітна особливість магнію – він міститься переважно у калорійному харчуванні. Тому в розумних дозах потрібно харчуватися таким чином навіть страждаючим надмірною вагою, щоб своєчасно поповнювати запаси корисних мікроелементів.

 • Можна не погодитися з цим твердженням і заперечити, що шоколад все-таки завдає шкоди, оскільки він дуже калорійний і тому його не варто їсти повним людям. І справді, якщо не дотримуватися міри, що надходять в організм вуглеводи будуть накопичуватися у вигляді жирових відкладень.
 • Виявляється, якщо дотримуватися розумних обмежень, продукт можна сміливо включати в різні дієти для схуднення. Особливу користь страждаючим надмірною вагою приносить чорна гірка різновид. У ній більше кофеїну і фенолів, що спалюють жир.
 • Чим корисний і шкідливий шоколад серцевого м'яза і судин


  У продукті високо вміст поліфенолів, необхідних функціонування серцево-судинної системи. Теобромін і кофеїн стимулюють роботу серця, серцевого м'яза стає легше перекачувати кров, кров стає більш інтенсивним.


  Страждають високим рівнем холестерину вбачають шкоду шоколаду в здатності ще більше збільшувати його рівень. Насправді це не вірно. Вхідні в какао-масло олеїнова і лінолева жирні кислоти складають приблизно третину всіх жирів. Одна з насичених жирних кислот, стеаринова, в організмі швидко перетворюється на олеїнову. А олеїнова кислота відома здатністю знижувати рівень холестерину. Таким чином, шоколадний десерт важливий для профілактики атеросклерозу.


  Приносить користь або шкодить шоколад травній системі і шкірі

  Деякі вважають, що шоколадні цукерки приносять шкоду, сприяючи руйнуванню зубної емалі. Насправді користь какао-масла в тому, що під час їжі воно ефективно захищає зуби від руйнуючих факторів. Набагато більшої шкоди емалі завдає карамель.

 • Твердження, що шоколад не приносить користі перетравленню їжі, також не відповідають дійсності. Навпаки, швидкість перетравлення збільшується, стимулюється перистальтика кишечнику. Корисний продукт є заходом профілактики виразкової хвороби і навіть раку. Для досягнення результату достатньо приймати 50г якісного натурального продукту в день.
 • Поширене оману вбачати шкоду шоколаду в появі на шкірі прищів і вугрів. Насправді висипання на шкірі – результат неправильного функціонування гормональної системи. У ряді випадків для позбавлення від висипань потрібно скорегувати раціон харчування. Вірно те, що продукт може посилити наявну алергію, але дуже рідко є її причиною.
 • Вважається, що вживання шоколаду приносить користь, надаючи ефект, аналогічний дії віагри. Але щоб досягти скільки-небудь помітного результату, його доведеться з'їсти дуже багато. Безсумнівно те, що регулярне вживання корисного продукту надає благотворний вплив на статеву сферу.


  Категорії