Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Лікувальні властивості шунгита

Шунгіт – схожий на кам'яне вугілля мінерал чорного кольору. Порода, що його містить, є результатом проміжного стану при переході амфорного вуглецю в графіт. Шунгіт більш ніж на 90% складається з вуглецю, сполук водню, кисню, азоту, сірки. Не виключаються домішки нікелю, молібдену, вольфраму, селену. Назва мінералу утворено від назви села Шуньга, що в Карелії на березі Онезького озера. Корисні властивості шунгита обумовлені, насамперед, його високою здатністю поглинати з навколишнього середовища шкідливі речовини, що дозволяє використовувати його в якості чудового фільтра води. Корисний камінь чинить бактерицидну дію, легко утворює сполуки з іншими речовинами. Його показано для захисту від шкідливого впливу електромагнітних полів побутових приладів, у тому числі мобільних телефонів, а також при відвідуванні геопатогенних зон.

Як визначити підробку шунгита

Не секрет, що замість того, щоб видобувати мінерал, надавати йому товарний вигляд і тільки потім пропонувати покупцям, набагато легше продати підробку. Тим більше якщо покупець ніколи не бачив шунгіт. Зрозуміло, корисні властивості у такого придбання відсутні. Як визначити, справжній чи несправжній камінь шунгіт?


Все дуже просто. Досить скористатися властивістю справжнього каменю проводити електричний струм. Якщо приєднати до цього шунгіту один з полюсів батарейки, а до іншого полюсу - лампочку від кишенькового ліхтарика, а потім з'єднати закінчення цоколя лампочки з мінералом, лампочка повинна загорітися. Якщо це підробка або шунгітовий сланець, в якому вміст лікувального мінералу невелика, лампочка на загориться.


Застосування каменю шунгита в домашніх умовах

Використовуючи властивості каменю виліковувати від різних захворювань, з його допомогою готують шунгитову воду. Вона допомагає позбутися:

  • гастриту

  • Категорії