Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Лікування голосових зв'язок

Голосові зв'язки, еластичні освіти з м'язової і сполучної тканини, натягнуті в напрямку спереду назад. Вони розташовані в середині глотки і утворюють так звану голосову щілину, головний механізм утворення голосу. Під дією видихається з легких повітря вони замикаються, натягаються і коливаються, створюючи різні звуки. Ще одна функція голосових зв'язок – перешкоджати проникненню у легені сторонніх частинок.

Лікування голосових зв'язок при захворюваннях горла

Як правило, лікувати зв'язки потрібно при різних захворюваннях горла. Для правильного функціонування і утворення звуків вони повинні бути оптимально натягнуті. Якщо натягу недостатньо, належний звук вимовити не вдається.


Зв'язки горла уражаються у разі ларингіту, захворювання гортані. Вони запалюються, збільшуються в розмірах. В результаті голосова щілина значно зменшується, або практично повністю змикається.


У складних випадках перестає надходити в легені потрібну кількість повітря, через що пацієнт починає задихатися.


Збільшення і запалення еластичних утворень горла також трапляється при алергії, вірусних інфекціях, якщо довелося багато розмовляти.


У ряді випадків зв'язки гортані збільшуються в розмірах в результаті вдихання різних подразнюючих речовин.


Як правило, лікування голосових зв'язок проводиться під наглядом лікаря-отоларинголога.


Лікування набряку слизової горла

У разі хронічного захворювання гортані, якщо пацієнт регулярно вдихає тютюновий дим, а також якщо голосові зв'язки регулярно перенапружуються, нерідко набрякає слизова оболонка.


В результаті змінюється тембр голосу, він стає хриплим. Щоб набряк не перейшов в онкологічне захворювання, необхідно спостерігатися у отоларинголога.


При набряку в гострій формі доведеться полежати у лікарні. Лікування голосових зв'язок здійснюється відповідними медикаментозними препаратами. У ряді випадків потрібне хірургічне втручання.


Лікування голосових зв'язок народними засобами

У викладачів, екскурсоводів, співаків професія пов'язана з щоденної інтенсивної мовленнєвої навантаженням. Для профілактики втрати голосу корисно застосовувати різні народні засоби для домашнього лікування голосових зв'язок:

 • Розчинити 1с.л. меду в склянці теплого молока, випити невеликими ковтками. Профілактичний засіб приймати три рази на день. Рекомендується після прийому молока з медом почекати близько години, перш ніж виходити на вулицю в холодну погоду.
 • Змішати 2с.л. сушеної малини з 2с.л. рослинного масла, додати 1 год.л. подрібненого імбиру. Заварити суміш в термосі парою склянок окропу, настоювати протягом ночі. Приймати за годину до їжі по кілька ковтків.
 • Для зміцнення зв'язок горла корисні полоскання горла:


  Відвар з шкірки цибулі: заварити 2ч.л. цибулевих шкурок 2 склянками окропу, томити на водяній бані кілька хвилин, настояти протягом декількох годин, процідити. Полоскати всякий раз при відчутті дискомфорту в горлі або три рази на добу.


  Полоскання горла соком сирої картоплі: для зміцнення зв'язок гортані полоскати горло три рази в день.

 • Якщо голос зірваний, при лікуванні голосових зв'язок допомагає суміш меду з хріном. Невеликий корінець хрону потерти, залити третиною склянки окропу, настояти в закритій ємності кілька годин. Вживати з медом кожну годину по 1ч.л. протягом доби.
 • Мед, змішаний з морквяним соком в рівних частинах, допомагає відновити голос. Засіб вживається три-чотири рази на день.
 • У разі хрипоти відокремити три жовтки, збити, змішавши з невеликою кількістю вершкового масла. Вживати під час їжі маленькими ковтками. Зрозуміло, необхідна впевненість в якості яєць.
 • Підігріти склянку пива в ємності з гарячою водою, додати трохи молока, 1с.л. меду. Ужити на ніч, перед сном.
 • Для лікування голосових зв'язок змішати одну частину морквяного соку з трьома частинами молока. Приймати по півсклянки коктейлю в день.
 • Якщо під рукою нічого не виявилося, а потрібно швидко відновити голос, корисно пом'якшити зв'язки повільним розсмоктуванням шматочка шоколаду.
 • Зрозуміло, у серйозних випадках не варто займатися самолікуванням. Вилікувати порушення роботи голосових зв'язок може тільки лікар.


  Категорії