Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Лікування пігментних плям на обличчі

Якщо шкіра здорова, але на ній з'явилися пігментні плями, з'являється безліч причин для розладів. Хоча б тому, що дана особливість привертає увагу, роблять обличчя і інші відкриті ділянки тіла недосконалими з естетичної точки зору. Перш ніж здійснювати те чи інше лікування пігментних плям на обличчі, необхідно як слід розібратися в причинах їх появи.

Різновиди пігментації шкіри обличчя і тіла

Основна функція шкірного пігменту – захищати від надмірного впливу ультрафіолетового випромінювання. Під дією Сонця він темніє і утвориться засмага. Пігменти також виробляються в волоссі, в райдужній оболонці.

 • Веснянки (эфелиды) частіше з'являються у блондинок або рудоволосих. Їх шкіра більш чутлива до ультрафіолету, тому навесні обличчя і плечі покриваються веснянками. Поява ластовиння пояснюється просто: фактично, це засмага, складається з крапельок "фарби", вироблених пігментними клітинами. В силу особливостей будови шкіри організм не може рівномірно розподілити дані крапельки.
 • Вікові плями на обличчі та інших відкритих частинах тіла можуть з'явитися до 40 років. Їх лікування більш ускладнений порівняно з веснянками. Крім того, така пігментація видає вік, що доставляє чимало розладів, перш за все, жінкам.
 • Родимки (невуси) або родимки з'являються в певному місці при збої функціонування шкірного покриву. Переповнені пігментом клітини зростаються і перетворюються на родимку. Фактично, це доброякісна пухлина.
 • Білі пігментні освіти вітіліго частіше зустрічаються у чоловіків. Це ділянки шкіри, клітини яких з якихось причин перестали виробляти меланін. Вважається, що причиною появи вітіліго є порушення роботи ендокринної системи.
 • Граничний випадок, коли пігмент взагалі не виробляється, спостерігається у альбіносів. Їм не можна бувати на сонці.
 • Причини появи пігментації

  Поява пігментації - це сигнал, що в організмі відбувається щось не те. Тому потрібно прагнути не просто усунути косметичний дефект, а виявити причину його появи.


  Підвищена пігментація нерідко спостерігається у разі захворювань внутрішніх органів - печінки, нирок, жовчного міхура. Її може викликати стрес, неправильне харчування, неправильно обрані засоби по догляду за шкірою.


  Освіта вікової пігментації може сигналізувати про брак в організмі міді. Якщо це дійсно так, лікувати лицьові пігментні плями можна усуненням дефіциту міді, тобто без будь-якої терапії, природним чином.


  Профілактикою утворення небажаної пігментації є дозований вплив сонячних променів. Перебуваючи на Сонці, необхідно користуватися відповідними кремами.


  Як лікувати пігментні плями на обличчі

 • У косметичних центрах лікування небажаної пігментації на обличчі та інших ділянках тіла проводять лазером. Під дією сконцентрованого світла пігмент руйнується і шкірі повертається початковий вигляд. Позбавлення від косметичного дефекту відбувається за кілька сеансів.
 • Також використовуються методи мезотерапії. Лікують ін'єкціями, які руйнують скупчення пігменту і знижують ймовірність утворення інших плям. Засоби зовнішнього застосування руйнують пігмент та знижують вироблення ферменту, що викликає потемніння шкіри.
 • У випадках неглибокій пігментації лікувати плями на обличчі можна з допомогою фототерапії. Даний метод виявляється ефективний при позбавленні від вугрів.
 • Місцеве застосування мезотерапії далеко не завжди ефективно в силу комплексного характеру причин, що викликають пігментацію.


  Як лікувати лицьові пігментні плями петрушкою

 • Ефективно лікувати вікову пігментацію можна маска з петрушки. Рослина миють і пропускають через м'ясорубку. Потім накладають на обличчя, крім області нижніх повік. Через півгодини змивають і змащують обличчя кремом.
 • Для досягнення відбілюючого ефекту шкіру протирають шматочками замороженого соку петрушки. Залишають оттаявший сік на обличчі на 20 хвилин, потім змивають прохолодною водою і змащують кремом.
 • Ефективна маска для обличчя з петрушки, меду та лимона. Подрібнена петрушка змішується в рівних частинах з медом, додається лимонний сік. Суміш наноситься для лікування на обличчя і через 15 хвилин змивається.
 • Сік петрушки корисно змішати з кислим молоком (якщо жирна шкіра) або зі сметаною (якщо суха шкіра), нанести на обличчя на 15 хвилин, змити водою. Маска допомагає позбутися від пігментації і розгладити зморшки.
 • Категорії