Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Лікування поліартриту народними засобами

Як відомо, поліартрит – це запалення суглобів в декількох місцях одночасно. Захворювання протікає болісно, при цьому суглоби з часом руйнуються. Якщо не проводити належне лікування поліартриту народними засобами або за допомогою медикаментів, незабаром стає важко виконувати навіть нескладні дії, не кажучи про точну копіткої роботи. Коли хвороба прогресує, райдужна оболонка очей запалюється. Поліартрит до кінця не виліковується і вважається хронічним захворюванням.


Причини поліартриту

Перш ніж починати народне лікування поліартриту, необхідно з'ясувати точну причину захворювання суглобів. Причини можуть бути різними:

 • наявність в організмі вірусу або наслідок погано вилікуваним травми.
 • ускладнення після перенесеної свинки і краснухи.
 • якщо болять пальці рук, причиною може бути значна фізичне навантаження.
 • Інфекційна форма

  У разі інфекційного поліартриту, викликаного вірусним гепатитом, гонореєю, дизентерію або туберкульоз рухомість суглобів обмежена, вони опухають і червоніють. Дієва міра запобігання хвороби - своєчасне належне лікування перерахованих захворювань.


  Ревматична форма

  Ознаками є збільшення чутливості до погодних змін, суглоби в цьому випадку можуть трохи опухнути і боліти. Часто пропадає апетит, знижується вага, іноді підвищується температура.


  Причиною даної форми захворювання може бути спадкова схильність, неправильний режим праці і відпочинку, недостатнє харчування. Дана різновид захворювання носить системний характер і часто зачіпає внутрішні органи.


  У випадку загострень спостерігаються наступні симптоми:

 • підвищується температура тіла

 • Категорії