Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Лікування пролежнів в домашніх умовах

Якщо хворий довго знаходиться в ліжку, з часом на тілі утворюються пролежні. Причина зрозуміла: тривалий час виявляється постійний вплив на певні ділянки тіла. В результаті їх кровопостачання погіршується. Щоб лікування пролежнів у домашніх умовах не перетворилося в проблему, необхідно вживати своєчасні заходи щодо їх профілактики.

Що таке пролежні

Це певна форма пошкодження шкірних покривів і тканин. Під дією ваги тіла дрібні судини здавлюються. Якщо поза хворого тривалий час залишається постійною, кров по капілярах просто не доходить до периферичних ділянок тіла. У результаті тканини, залишившись без можливості отримувати кисень і поживні речовини, відмирають.


Ситуацію ускладнює погана робота серця і низький тиск крові в капілярах, а також діабет і захворювання судин. В результаті чого ймовірність утворення пролежнів зростає. Вони швидше утворюються у працівників підприємств, пов'язаних з випуском продукції, шкідливої для здоров'я технології. Особливо сильним згубний вплив виявляється на працівників, зайнятих у хімічній і радіоактивного промисловості.


На тілі утворюються виразки, які проникають на значну глибину і при цьому гниють. Лікування таких виразок часто неефективно. Але при цьому практично не відчувається незручностей, оскільки пролежні не болять і не завдають дискомфорту при їх обробці.


Заходи профілактики пролежнів

Щоб не довелося лікувати пролежні, будинку необхідно дотримувати і виконувати наступні заходи:

  • своєчасно замінювати постільна білизна

  • Категорії