Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Лікування суглобів народними засобами

Зміст:

 • Чому болять суглоби
 • Що потрібно зробити, щоб не було потрібно лікування суглобів
 • Лікування суглобів народними засобами при артрозі і артриті
 • Лікування суглобів народними засобами в разі подагри
 • З ситуацією, коли в силу тих чи інших причин починають боліти суглоби, стикається мало не половина населення Землі. Це може бути результатом травми або розтягування, а також симптомом різних захворювань, наприклад, грипу. У будь-якому випадку лікування суглобів народними засобами або за допомогою офіційної медицини можна починати тільки після встановлення точної причини. Своєчасне лікування особливо необхідно, якщо з'явився хрускіт або почало боліти, адже запущені випадки можуть викликати повну нерухомість.


  Причини захворювань можуть бути різними. Найчастіше вони викликаються відкладеннями солей, розм'якшенням кісткової тканини, різними запаленнями. Діагноз ставиться за результатами лікарського огляду і лабораторних досліджень, тільки потім призначається лікування.


  Чому болять суглоби

  Як правило, з віком суглоби робляться менш рухливими, в них накопичуються відкладення солей. Велике значення на здоров'я кісткової тканини та хрящів надає харчування. В першу чергу, необхідно достатнє надходження кальцію і магнію. Якщо тривалий час не достає даних мікроелементів, при посиленні дискомфорту – наприклад, при появі болю в коліні при згинанні - доводиться з метою профілактики шукати той чи інший спосіб лікувати суглоби народними засобами.


  З віком починають позначатися результати отриманих протягом життя травм, особливо якщо раніше доводилося інтенсивно займатися видами спорту, дають значне навантаження на кістки і хрящі: гімнастикою, штангою, футболом. Крім того, причиною болю в суглобах може бути інфекція.


  Поширеною причиною, чому болять суглоби, є наступні захворювання:

 • Артроз: хрящ зношується, стає тонким, втрачає властивість служити амортизатором між кістками.
 • Артрит: запальний процес, болючі відчуття викликаються діяльністю бактерій або дегенеративними змінами. Може піднятися температура, розвивається пухлина, почервоніння, з'являється сильний біль. Якщо утворилося багато солей, організм починає виробляти надмірну кількість змащення, щоб нейтралізувати хворобливі шорсткості, чому пухлина збільшується.
 • Подагра викликається порушенням обміну речовин. В організмі накопичуються солі сечової кислоти, що викликає сильні болі. Як правило, напад трапляється в нічний час. Подагра часто пов'язується з переохолодженням, стресами, неправильним харчуванням.
 • Ревматизм розвивається поступово і вражає сполучну тканину, яка розподілена по всьому організму, також страждають серце та судини. Це пов'язано з діяльністю стрептококів, що викликають ангіну, фарингіт або скарлатину. Якщо імунітет слабкий, дані захворювання можуть викликати ревматизм.
 • Деформуючий остеоартроз найчастіше спостерігається в літньому віці і нерідко призводить до обездвиженности. Хрящ змінюється, перестає виконувати свої функції. В суглобах з'являється хрускіт, вранці вони починають хворіти, з часом деформуються і втрачають рухливість.
 • Що потрібно зробити, щоб не було потрібно лікування суглобів

  Як правило, лікування суглобів – процес тривалий і далеко не завжди закінчується одужанням. У ряді випадків вживаються заходи дозволяють лише уповільнити або припинити перебіг хвороби. Тому набагато важливіше завчасно усунути її можливі причини, ніж після займатися не завжди результативним лікуванням.


  Всілякі захворювання суглобів вражають не тільки в похилому віці. В будь-якому віці, щоб коли-небудь не знадобилося лікування, для їх підтримки в здоровому рухомому стані необхідно:

 • правильно харчуватися

 • Категорії