Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Лікування тонзиліту в домашніх умовах

Якщо тривалий час відчувається слабкість, почервоніло і болить горло в області мигдалин, а температура тримається на рівні 37,5-38 С, це вірні ознаки тонзиліту. Своєчасне лікування тонзиліту в домашніх умовах або в клініці необхідно, оскільки результатом неуважності до власного здоров'я може стати видалення мигдалин.

Ознаки гострого і хронічного тонзиліту

Мигдалини – важлива частина імунітету, саме вони розправляються з мікробами. Їх пориста структура допомагає уловлювати в лакунах мікроби і віруси. За результатами аналізу спійманих "зразків" імунна система організму постійно вдосконалюється, активно адаптується до постійно мінливих загроз ззовні.


Поширеною причиною захворювання є інфекція, різні бактерії - стафілококи, стрептококи, дріжджеподібний гриб роду Кандида.


Якщо захворювання переходить в хронічну форму, трохи збільшені мигдалини, але горло майже не болить. Може щось заважати, трохи саднить. Несильний біль з'являється тільки при ковтанні.


Видалення мигдалин з-за неможливості їх лікування серйозно знижує захисні сили організму.


Як правильно лікувати тонзиліт

Основною метою лікування має бути відновлення здатності імунітету до захисту найбільш мигдалин від мікробів. Не менш важливо тим чи іншим способом видалити інфекцію.


Часто тонзиліт викликається інфекцією, яку складно лікувати. Наприклад, при ангіні в лагунах активно гинуть мікроби. В результаті чого утворюється багато гною, і в такому стані вони вже не можуть працювати так само ефективно, як раніше. Будь протяг або переохолодження викликає захворювання. У гнійної середовищі починають розмножуватися мікроби:

  • з рота з'являється поганий запах

  • Категорії