Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Лікування яблучним оцтом

Яблучний оцет застосовується для профілактики і лікування різних захворювань. Він надає благотворну дію на роботу серця, істотно знижуючи ймовірність виникнення аритмії. З його допомогою нормалізуються процеси відкладення солей у суглобах. Зникають і розгладжуються зморшки, поліпшується колір обличчя. Для цього кожен день рекомендується випивати два або три склянки оцтової води.

Рецепт приготування яблучного оцту для лікування в домашніх умовах

Корисний продукт нескладно приготувати в домашніх умовах. Необхідно вимити і потерти яблука, серцевину видаляти не обов'язково. Заповнити ними дерев'яну ємність і залити теплою водою, 500мл води на 0,4 кг тертих яблук. Додати 50 г меду, 5 г хлібних дріжджів і трохи чорного сухого хліба. Коли суміш бродить, її не потрібно закривати кришкою.


Перші півтори тижні необхідно перемішувати дерев'яною ложкою кілька разів в день. Потім сік процідити, а яблучне сировину віджати і знову змішати з процідженим соком. Знову додати мед, з розрахунку 50 г на літр отриманого соку. Ємність накривається марлею і знову залишають бродити. Через півтора-два місяці лікувальний засіб готовий і його можна розлити по пляшках. Зберігати його краще в прохолодному місці.

Як використовувати яблучний оцет для лікування надмірної ваги

Засіб покращує перебіг травних процесів завдяки наявності пектинів. Вони притупляють почуття голоду, знижують здатність організму поглинати жири, в результаті чого знижується рівень холестерину.


Для позбавлення від надмірної ваги рекомендується вранці натщесерце випивати склянку теплої води, куди додати столову ложку яблучного оцту.

Усунення яблучним оцтом дефіциту калію і натрію

У продукті міститься калій, кальцій, натрій, залізо, магній і інші мікроелементи. У здоровому організмі калій і натрій знаходиться у балансі. Це необхідна умова нормальної і правильної роботи нервової і м'язової систем:

  • у разі надлишку натрію з'являється підвищений артеріальний тиск. Організм перестає позбавлятися від рідини так інтенсивно, як це потрібно

  • Категорії