Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Лікування застуди

Зміст:

 • Що таке ГРЗ, ГРВІ, грип і застуда
 • Чим відрізняються симптоми і лікування застуди від ГРЗ, ГРВІ, грипу
 • Профілактика застуди
 • Правильне лікування застуди та грипу
 • Як не варто лікувати застуду
 • Лікування застуди в домашніх умовах
 • Коли піднімається температура, морозить, з'являється кашель і закладає ніс, більшість людей досить безтурботно відноситься до даного стану. Лікування застуди в основному зводиться до усунення перерахованих симптомів. А як стало трохи легше – знову до трудових подвигів, побудови кар'єри та набуття матеріальних благ. Навіть розуміючи, що це не зовсім вірно по відношенню до власного здоров'я. Як відомо, воно не безмежне і рано чи пізно ресурс вичерпається.


  Згідно зі статистикою, простудними захворюваннями страждають 1-2 рази в рік кожні 6-7 росіян. Це розбите стан, головний біль, занепад сил. Якщо трапився грип, наслідки можуть виявитися ще більш важкими, хоча вони не одразу помітні. Вірус викликає інтоксикацію організму, негативно впливає на серцево-судинну систему.


  І навіть при відсутності лікування невинною на перший погляд застуди доводиться чекати чимало небезпек. При важкій формі захворювання уражаються нервова система, дихальні органи, серце і судини. ГРВІ нерідко супроводжує пневмонія і трахеобронхіт.


  Що таке ГРЗ, ГРВІ, грип і застуда

  Застуда, ГРЗ, ГРВІ, грип – дані, здавалося б, схожі захворювання мають ряд відмінностей.


  ГРЗ – гостре респіраторне захворювання – це загальна назва гострих захворювань дихальних шляхів. Якщо доведено, що причиною захворювання є вірус, то ставиться не просто ГРЗ, а більш точний діагноз ГРВІ – гостра респіраторна вірусна інфекція. Грип ще більш точний діагноз, оскільки він є різновидом ГРВІ.


  Важливо розуміти, що якщо ГРВІ порівняно легко переноситься і завдає несуттєвий шкоду здоров'ю, то від грипу у світі щороку помирає 2млн. осіб. Вірус називається Myxovirus influenzae, він належить до сімейства ортоміксовірусів, які передаються повітряно-крапельним шляхом.


  Таке захворювання, як нежить – поширена різновид ГРЗ. Нежить викликають риновіруси – широкий клас схожих між собою інфекцій.


  Чим відрізняються симптоми і лікування застуди від ГРЗ, ГРВІ, грипу

  Характерні симптоми ГРВІ: біль у горлі, кашель, чхання, закладеність носа і нежить. Температура може підвищитися, але не сильно. Приблизно через тиждень або раніше застуда проходить, хоча кашель проходить пізніше – приблизно через два тижні. Виділення з носа жовтого або зеленого кольору говорять про хороше протидії імунітету вірусу.


  У разі нежитю з'являється біль в лобовій частині голови, в носі починає "свербить". Слизові запалюються і набрякають, стає важко дихати, особливо в положенні лежачи.


  Симптоми грипу: починає лихоманити, піднімається температура, хочеться полежати. З'являється сухий кашель, починає морозити, болять м'язи і тіло. Лікування ГРВІ багато легше, ніж грипу.


  Виділяється з носа слиз, незважаючи на дискомфорт, пов'язаний з закладеністю носа, необхідна, оскільки таким способом організм позбавляється від токсинів. Якщо почати користуватися судинозвужувальних аерозолями, скоро слизова носа иссушивается і пропадає здатність розрізняти запахи. Дані засоби необхідно застосовувати тільки в крайньому випадку.


  Виявляється, у відомому жарті про те, що якщо лікувати нежить, він пройде через два тижні, а якщо не лікувати, то через чотирнадцять днів, є частка істини. Справа в тому, що викликають застуду віруси діють протягом двох тижнів. А саме, вірус інтенсивно розмножується перші кілька днів, потім настає пік його активності, після чого починається спад.


  Жарти жартами, але це означає, що не потрібно припиняти лікування через тиждень, коли зникнуть симптоми застуди, а продовжувати їх виконувати до переможного кінця, наступні сім днів.


  Профілактика застуди

  Найпростіше заразитися від носія вірусної інфекції, який застуджений протягом 3-5 діб. Тому необхідно:

 • ретельно мити руки, особливо коли сідаєте за стіл

 • Категорії