Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Лавровий лист - лікування і властивості корисного рослини

Лавровий лист – не тільки приправа, але і ефективний засіб профілактики і лікування різних захворювань. Він буквально насичений фітонцидами, біологічно активними речовинами, що знищують або пригнічують діяльність бактерій, грибів і найпростіших.

Лікування листям лавра захворювань ротової порожнини

В рослинній масі містяться різні мікроелементи, дубильні речовини допомагають зняти подразнення слизових, чинять протизапальну дію.


Лавровий лист знищує джерело інфекції в роті, перешкоджає утворенню стоматиту. З метою лікування і профілактики захворювання корисно жувати вимочену рослинну масу.


У разі чутливих або кровоточивих ясен корисно полоскати рот лавровим відваром.


Користь лаврового масла

Тридцять листя ретельно подрібнюються в кавомолці і заливаються склянкою рослинного масла. Настояти тиждень в темному місці, склад необхідно процідити.

  • Масло допомагає впоратися з гайморитом, їм змазують в носі.
  • Засіб сприяє швидкому загоєнню саден і синців.
  • Лаврове масло нормалізує роботу жовчного міхура і застосовується при лікуванні хронічного холециститу. Його додають в кефір або молоко і приймають незадовго до сну.
  • Як лікувати лавровим листом суглоби

    Для лікування суглобів необхідно подрібнити 30-40 листя, залити їх півтора склянками води, довести до кипіння і томити на повільному вогні 5 хвилин. Отриманий відвар і рослинну масу скласти в термос і настоювати ніч, вранці процідити.

  • приймати лікувальний засіб 3 дня невеликими порціями, дрібними ковтками 2-3 рази на годину

  • Категорії