Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Не дихає ніс, що робити при викривленні перегородки

Коли ніс не дихає, найкраще, що робити - почати негайне лікування, тим більше рот не призначений для постійного дихання. Якщо доводиться досить часто користуватися краплями для звуження судин, поширеною причиною медикаментозного риніту є викривлення носової перегородки. Згідно зі статистикою, дане відхилення є мало не у 85% дорослого населення. В першу чергу воно обумовлене не травмою, а різницею у швидкості росту кісток черепа і носового хряща. Хрящ росте набагато швидше кістки, чому до зрілого віку виникає викривлення. Таким чином, пряма носова перегородка швидше виняток, ніж правило.

Чим небезпечне викривлення перегородки

Невисока ступінь викривлення помітна тільки фахівцеві. Зовні обличчя виглядає абсолютно симетричним. Коли викривлення значно, виправляє проблему пластичний хірург.


Якщо дихання утруднене із-за викривленої перегородки, порушуються різні природні процеси. Слизова стає суші, що приводить до частих ГРЗ, гаймориту, фарингіту і т. п. Дізнатися більше про симптоми і лікування фарингіту можна за цим посиланням.

  • коли ніс неважливо дихає, може розвинутися синдром апное, нічне хропіння супроводжується зупинкою дихання

  • Категорії