Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Очищення організму в домашніх умовах

Зміст:

 • Як правильно будинку очищати організм
 • Домашнє очищення організму від токсинів і шлаків
 • Очищення організму від паразитів в домашніх умовах
 • Як очистити печінку
 • Простий рецепт очищення судин організму в домашніх умовах
 • Домашнє очищення організму від солей у кістках та суглобах
 • Оздоровлення – це не тільки правильне харчування і фізичні вправи. А також періодичне позбавлення від паразитів, шлаків, токсинів – всього того, що з різних причин не вдається вивести природним чином. Очищення організму в домашніх умовах привабливо і тому, що для оздоровчої процедури використовуються народні засоби, як правило, рослинного походження. Судини, кров, кишечник, печінка чистяться за допомогою їжі, тобто максимально природно.


  Після процедури очищення поліпшується стан шкіри, обличчя стає свіже, зникають прищі на обличчі і спині, відновлюється ясність розуму і здатність до концентрації уваги. Поліпшується пам'ять, за день виходить встигнути зробити набагато більше. Йдуть хронічні захворювання, рідше трапляються застуди, оскільки сили імунітету більше не відволікаються на боротьбу з токсинами і отрутами. Зникає безсоння і з'являється більше приводів радіти життю.


  Значної шкоди завдає регулярне переїдання. Багато вживають у великих кількостях білкову їжу, багату тваринними жирами і крохмалем. Далеко не всі дотримуються правильних принципів харчування і вживають тільки поєднувані продукти. З часом виявляється дисбаланс між надходженням енергії та її витратами. Частина шкідливих речовин, що надійшли з їжею, накопичується в кишечнику, осідає на стінках судин у вигляді бляшок, залишається в суглобах і в жировій тканині. Маса токсинів і шлаків виявляється в сполучної тканини і в міжклітинній рідині. Тому, якщо хочеться бути здоровим, необхідно виконувати регулярне очищення від токсинів і шлаків.


  Як правильно будинку очищати організм

  Для досягнення кращого результату необхідно виконувати очищення органів у певній послідовності:

 • кишечник

 • Категорії