Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Правильна вечеря для схуднення

Як відомо, вечеря – саме той прийом їжі, який слід віддавати ворогові. Чи Так це насправді? Деякі поділяють дане переконання і тому не їдять нічого після шести вечора. Лікарі вважають, що вечеря для схуднення повинен складатися з легкої їжі. Погодьтеся, заманливо почати правильно вечеряти, щоб зайві кілограми пропадали самі собою під час сну. Можливість, безумовно, приваблива – спиш і худнеш.


Як правильно вечеряти, щоб схуднути

  • Зрозуміло, їжа на ніч не повинна бути щедрою і калорійною. Оскільки в противному разі і заснути не вийде, і надбавка у вазі виявиться відчутною.
  • Легка вечеря, притуплює апетит, навпаки, буде сприяти зниженню ваги.
  • Щоб схуднути, потрібно змінити звичний режим дня. Тоді без особливих зусиль і виснажливих дієт абсолютно реально скинути до 3 кг на місяць.
  • Для швидкого схуднення час вечірнього прийому їжі краще вибрати так, щоб до сніданку залишалося близько десяти годин. Всі напади голоду припадуть на час сну і тому перенести їх виявиться легше.


    Після вечері і до моменту укладання в ліжко повинно пройти не менше двох годин. До цього часу страви хоча б покине шлунок. Чого не станеться, якщо лягти спати відразу після їжі.


    Вечеря з м'яса, смаженої картоплі, салату з майонезом і торта на десерт дійсно краще віддати ворогові, перейшовши на більш легку їжу:

  • салати

  • Категорії