Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Причини сухості у роті

Зміст:

 • Поширені причини ксеростомії
 • Сухість у роті викликають лікарські препарати
 • Причини сухості у роті при різних захворюваннях
 • Як усунути сухість у роті народним засобом
 • Сухість в ротовій порожнині з'являється з-за недостатньої вироблення секрету слинними залозами. У медицині цей стан називається ксеростомія. Це не хвороба, а симптом різних захворювань. Причиною сухості в роті стає прийом деяких лікарських препаратів, захворювання внутрішніх органів. Найчастіше при ксеростомії з рота з'являється неприємний запах.


  Поширені причини ксеростомії

  Функція слинних залоз може бути порушена надмірним вживанням кави, алкоголю.


  Інша поширена причина сухості у роті, печіння, подразнення або грудки в горлі, особливо вранці – надмірно пересушене повітря в приміщенні. Недолік вологи також проявляється сухістю шкірних покривів. У кімнатних рослин скручуються і жовтіють кінчики листя.


  Як правило, вологість повітря знижена в зимовий час, коли включають опалення. Багато вологи з повітря поглинають нещодавно виготовлені бетонні панелі, що в кінцевому підсумку також може викликати відчуття сухості у роті.


  Протягом доби організм природним чином виділяє через шкіру до 500мл води. Але якщо повітря пересушене, втрати вологи збільшуються.


  Комфортною і необхідної для здоров'я вважається вологість повітря від 40 до 60 відсотків. При більш низьких показниках повітря необхідно штучно зволожувати.


  Сухість у роті викликають лікарські препарати

  Деякі препарати, що застосовуються для лікування алергічних захворювань, одночасно чинять седативний ефект, допомагають заснути вночі. У той же час, надаючи тривалий вплив, вони викликають вранці сухість у роті, головний біль, сонливість.


  Як правило, ці побічні ефекти викликають антигістамінні препарати першого покоління:

 • Димедрол: затримка сечовипускання, причина сухості у роті, сильної сонливості

 • Категорії