Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Сіль: шкода і користь

Про користь або шкоду солі ведуться нескінченні суперечки. Вона здавна використовується в якості приправи. Колись її цінували на вагу золота, тому піти "не солоно хлебавши" означало зустріч гостя без належної поваги. Вона входить до складу різних страв, хоча багато хто переконані, що її надмірна кількість шкідливо. З іншого боку, певна кількість, порядку 5грамм, обов'язково має входити в раціон харчування. Сюди входить сіль, розчинена в різних продуктах: хлібі, сирі, ковбаси, оселедця.

Склад солі

Як відомо, популярна приправа - з'єднання натрію і хлору, натрію хлорид.

  • натрій задіяний для забезпечення кислотно-лужного балансу та балансу рідини. Він відповідає за правильну передачу нервових імпульсів, що бере участь в забезпеченні скорочення м'язів. Нестача цього мікроелемента проявляється слабкістю, сонливістю

  • Категорії