Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Що краще всього з'їсти на сніданок: чим харчуватися вранці

Що краще з'їсти на сніданок, який, як стверджує прислів'я, потрібно обов'язково є самому? Все залежить від звичок і настрою. Не секрет, що не так вже й рідкісні люди, хто просто не в змозі змусити себе по ранках що-небудь з'їсти. З іншого боку, якщо ви звикли вранці щільно поснідати і раптом відмовитеся від багаторічної звички, чи зможете виконати все задумане на день? Думається, проігнорувати дану обставину також не вийде.

Снідати або не снідати?

Оприлюднені результати досліджень, згідно з якими ті, хто не звик снідати вранці, більш схильні до депресії, стресів та застуді. Чи Так це насправді? Адже той же популярний Поль Брегг не радив снідати, стверджуючи, що організм повинен заслужити їжу, виконавши ту або іншу роботу.


Ті, хто не снідає, щоб скоротити кількість з'їдених за день калорій, швидше за все, займаються самообманом. Оскільки якщо ви недоотримали їжі за сніданком, в обід доведеться себе подвійно контролювати. А надмірний контроль загрожує стресами, огидним настроєм і періодичними "зривами" у вигляді відмови від дієти.


Оптимальний час для сніданку – через півгодини після того, як прокинулися. До цього часу різні системи організму, в тому числі шлунок, встигають включитися у звичний ритм.


Що з'їсти на сніданок, якщо має багато нервової або фізичного навантаження

Якщо має напружений день, варто обрати:

  • варені яйця

  • Категорії