Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Що можна їсти після отруєння

Напевно кожен хоч раз у житті наражався харчового отруєння. У шлунку з'являється дискомфорт, з'являється нудота або блювота... Думка про їжу несносна, кишечник засмучений. Зрозуміло, необхідно бути обачнішим і уважнішим, звертати увагу на терміни придатності продуктів, належним чином їх зберігати. Рано чи пізно симптоми нездужання проходять, життя поступово повертається у звичне русло. Щоб процес відновлення відбувався правильно, потрібно знати, що можна їсти після отруєння.

Причини отруєння

У разі появи перших симптомів не варто сподіватися на "авось, пронесе". Краще якомога швидше звернутися в лікарню або викликати "Швидку допомогу". Особливо якщо підскакує температура, спостерігається слабкість, пронос, болить живіт.


Причини харчового отруєння різні:

  • недостатньо ретельно вимиті продукти

  • Категорії