Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Що робити при безсонні

Одним для відновлення сил цілком вистачає чотирьох-п'яти годин сну. Іншим, щоб відпочити, необхідно вісім-дев'ять годин. За цією ознакою люди утворюють дві групи: кому досить малого часу на сон і кому його потрібно багато. Крім тривалості сну, розрізняють "сов", їм подобається пізно лягати, і "жайворонків", їм подобається вставати дуже рано. Як правило, при здоровому організмі сон приходить відразу, сили встигають відновитися. Безсумнівні критерії повноцінного сну - легке пробудження, відчуття відпочинку і достатнього запасу сил на майбутній день. Що робити, якщо мучить безсоння?

Причини безсоння

Як правило, не виходить заснути із-за того чи іншого порушення циклу неспання-сон. Від чого, від яких саме причин порушується даний цикл? Безсоння мучить кожного другого жителя, проявляючись приблизно раз на місяць.


Порушення сну сприяють:

  • життєві дрібниці, яким надається надмірне значення

  • Категорії