Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Симптоми і лікування гормонального дисбалансу у жінок

Гормони грають в організмі найважливішу роль. Тим більше в жіночому. І коли виникають симптоми гормонального дисбалансу у жінок, це негайно позначається на нормальному функціонуванні всіх складових ендокринної системи. А так само на статевій сфері. Як відомо, сила жіночого здоров'я забезпечується гармонійним поєднанням наступних гормонів: естрогену, тестостерону, пролактину і прогестерону.


Якщо дисбаланс сильний і продовжується тривалий час, це може відгукнутися такими захворюваннями, як безпліддям, міомою матки або полікістозом яєчників.

Причини і симптоми гормонального дисбалансу

Гормональний дисбаланс у жінок пов'язаний з різними факторами. Це може бути несприятлива екологічна ситуація, перевтома внаслідок великої завантаженості на роботі і вдома. Впливають стреси і нервові навантаження. А так же викликаний перевтомою регулярний недосип.


Сприяють гормонального дисбалансу нерегулярне харчування, пов'язане з проходженням модним дієтам. В результаті такого харчування порушується природний обмін речовин і виникає гормональний дисбаланс. На стан жіночої гормональної сфери так само впливає вік початку регулярного статевого життя, перенесені інфекційні захворювання.


Симптоми дисбалансу у разі нестачі одного з гормонів

Дефіцит естрогену

Якщо організм відчуває дефіцит естрогену, часто трапляється депресії, настає ожиріння, можуть виникнути пухлини матки і молочних залоз. Естроген необхідний для нормального функціонування матки, зачаття і виношування дитини.


Дефіцит прогестерону

Дефіцит прогестерону проявляється частою вугровим висипом і фурункулами. Гормон відповідає за можливість зачаття. Нестача гормону провокує різні запалення внутрішніх жіночих статевих органів.


Дефіцит тестостерону

Даний гормональний дисбаланс у жінок викликає надмірну пітливість, збій жіночого циклу. Частіше розвиваються пухлини.


Дефіцит пролактину

У разі нестачі пролактину молочні залози нерозвинені, порушується жіночий цикл і спостерігається нестача молока. Пролактин необхідний для оптимального водно-сольового балансу.


Варто відвідати ендокринолога, якщо не набирається вага навіть при нормальному харчуванні. Або навпаки, якщо вага почав різко збільшуватися. Візит до лікаря необхідний, якщо підвищується температура, порушується сон, спостерігаються часта пітливість і нервові зриви, аритмія, оволосіння тіла, припливи, підвищений тиск і розтяжки на тілі, навіть якщо жінка ще не народжувала.


Профілактика та лікування гормональних збоїв народними засобами

Збільшити вироблення естрогену можна прийомом шавлії. Шавлія п'ють з 6 по 15 день жіночого циклу.


Стимулювати вироблення прогестерону можна прийомом настою гусячої лапки. Траву п'ють з 16 по 25 день жіночого циклу. Після роблять перерву.

 • Спосіб приготування настоїв: столову ложку трави заварюють склянкою окропу і настоюють 15 хвилин. Приймають за годину до їди по третині склянки.
 • Материнка допомагає виробленню жіночих гормонів та усунення гормональних збоїв. Дві столові ложки трави заварюють у склянці окропу. Після остуджують природним чином і приймають теплим по півсклянки за годину до їжі.


  Хміль допомагає усунути гормональний дисбаланс у жінок, налагодити жіночий цикл. Хміль заварюють в термосі. Столову ложку трави змішують зі склянкою окропу і залишають на ніч. Приймають за годину до їжі по половині склянки.


  Можна відзначити, що деякі жінки за допомогою материнки і хмелю так само збільшують розмір грудей.


  Насіння льону – природний джерело естрогену. Столову ложку насіння додають кефір, йогурт, кисле молоко і приймають по півсклянки на день.


  Якщо не наступають місячні, можна лікуватися ріпчастою цибулею. Стакан цибулевої луски заливають половиною літра окропу і кип'ятять 20 хвилин. Після дають час охолонути, проціджують і приймають по столовій ложці за годину до їжі.


  Так само можна п'ять головок цибулі ріпчастої почистити, дрібно порізати, додавши 4 зубчики часнику. Після залити молоком і гріти до тих пір, поки цибуля не стане зовсім м'яким. Після додати в отриманий склад мед за смаком. Приймати три рази на день до їжі по столовій ложці.


  Категорії