Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Симптоми шлункового грипу

Вірними симптомами шлункового грипу є висока температура, кашель, розлад шлунка, що супроводжується діареєю. Найчастіше захворювання доводиться лікувати восени і взимку. Його правильна назва - ротавірусна інфекція, тобто інфекційне захворювання, що викликається вірусом. Іноді його називають гастроентеритом.

Як відбувається зараження

Незважаючи на схожість проявів традиційного грипу та ротавірусної інфекції, вони викликаються різними причинами.


Як правило, зараження здійснюється шляхом проникнення в організм ротавірусів або аденовірусів. Справа може бути в кишковій паличці, сальмонелле, шигелле. Причиною можуть стати лямблії, але такі випадки досить рідкісні.


Ротавірус не боїться вологи, він зберігає живучість навіть у разі тривалого перебування у воді. Потрапляючи потім з їжею в організм, він викликає захворювання. Тому спровокувати гастроентерит може неякісна їжа.


Частіше ротавірус поширюється через контакти з хворою людиною, через їжу або питво. Можна заразитися повітряно-крапельним шляхом, тобто точно також, як у разі "традиційного" грипу або ГРЗ.


Ротавірус не дуже любить спеку, тому симптоми частіше проявляються в прохолодну пору року. Характерну назву інфекція отримала з-за збігу з епідеміями "традиційного" грипу. У народі її часто називають кишковим або шлунковим грипом.


Частіше його симптоми проявляються у дітей, а також у дорослих з ослабленим імунітетом. Якщо імунна система здорова, захворювання протікає практично непомітно.


У ряді випадків носій ротавірусної інфекції трохи нездужає, у нього може підвищитися температура. Але і в цьому випадку він виявляється здатним заражати оточуючих. Хвора дитина в дитячому садку заражає інших дітей.


Ротавірус вивчається з 1973 року, в даний час захворювання добре діагностується. Збудник виявляється або шляхом аналізу клінічної картини, або імуноферментним методом. Зрозуміло, за умови, що в поліклініці є можливість його виконати.


Як протікає захворювання

  • перш ніж проявляться всі симптоми, як правило, проходить від 1 до 5 днів

  • Категорії