Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Тягнуть болі внизу живота, причини

Коли виникають тягнучі болі в животі, важко відразу назвати причину і тим більше дати конкретну рекомендацію. Сам факт наявності хворобливих відчуттів може бути сигналом захворювання, яке необхідно лікувати. У будь-якому випадку потрібно якомога точніше визначити місце і характер дискомфортних відчуттів.

Якщо тягне внизу чи болить живіт при вагітності

Якщо тягнучі болі в животі з'явилися під час вагітності, не варто панікувати і тим більше займатися самолікуванням, приймати ті чи інші таблетки.


Потрібно виявити точну причину, сходивши до лікаря. При цьому обов'язково не хвилюватися і не "накручувати" себе, оскільки дитині таке психоемоційний стан майбутньої мами не піде на користь.


Як правило, тягне і болить внизу при вагітності із-за відбуває перебудови жіночого організму. Плід розвивається, збільшується його вага і розміри, змінюється розташування внутрішніх органів.


В результаті відбуваються гормональні зміни зв'язки стають більш еластичними, матка збільшується. Внутрішні органи починають відчувати більший тиск. Дані зміни можуть викликати певний дискомфорт.


Якщо внизу тягне особливо сильно, варто проконсультуватися з спостерігаючим лікарем про необхідність носіння бандажа. Бандаж потрібно дбайливо одягати і носити дуже акуратно, не перетягувати і стежити за тим, щоб він розташовувався під животом, а не спереду.


На останніх трьох місяцях вагітності бандаж необхідний, так як починають хворіти зв'язки, на які тисне збільшився плід, під його вагою зв'язки дуже сильно розтягуються.


Ниючий біль не повинна переходити в переймоподібний або в гостру різновид. Ні в якому разі не повинно бути кров'яних виділень. Якщо все-таки ці ознаки з'явилися, не варто займатися самолікуванням. Потрібно негайно звернутися до лікаря, що спостерігає, він призначить лікування.


Причини, по яких тягне і болить низ живота у дітей

Зовсім маленька дитина, яка не вміє говорити, просто плаче. Плач у віці декількох місяців часто викликається болем у животі:

  • найбільш поширеною причиною дискомфорту є кишкові коліки

  • Категорії