Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

У яких продуктах міститься вітамін Е

Зміст:

 • Корисні властивості токоферолів
 • Добова норма
 • Ознаки дефіциту
 • Вітамін Е при вагітності
 • Список таблиця продуктів, що містять вітамін Е
 • Можливу шкоду полівітамінів
 • Різні різновиди токоферолів (від грецького toko - "потомство" і латинського ferre – "приносити"), схожі за хімічним складом і дією на організм, називають вітаміном Е. Він необхідний жінкам при вагітності для правильного розвитку плоду, чоловікам для статевої функції. Надходження продуктів, що містять вітамін Е, що необхідно для білкового обміну, діяльності мускулатури, нервової системи.


  Корисні властивості токоферолів

  Одна з причин старіння – вільні радикали, які руйнують оболонки клітин. Вживання продуктів, багатих вітаміном Е, покращує засвоєння кисню в тканинах, знижує згортання крові і ризик утворення тромбів, розширює капіляри.


  Недавніми дослідженнями встановлено, що якщо в посудині утворюється тромб, вітамін Е допомагає створити поруч новий посудину.


  При окисленні внутрішньоклітинних жирів (ліпідів) утворюються токсичні речовини, які в певних випадках призводять до загибелі клітини, а також пригнічують дію інших вітамінів і ферментів. Токофероли нейтралізують утворюються токсини.


  Включення в раціон харчування продуктів, що містять вітамін Е, що необхідно для оптимальної функції ендокринної системи, щитовидної залози, гіпофізу, наднирників. Він стимулює діяльність серця, поліпшує кисневий обмін в клітинах.


  Дане харчування необхідно для обміну білка, чим користуються спортсмени, щоб швидко наростити значний обсяг м'язової маси, уникнути перевтоми, збільшити витривалість.


  Присутність в раціоні токоферолів покращує засвоєння і накопичення в організмі жиророзчинних вітамінів – насамперед, вітаміну А.


  Вітамін Е розчиняється в жирах, але його вміст у продуктах швидко зменшується під дією ультрафіолету сонця.


  В лікувально-профілактичних цілях токофероли застосовують, щоб:

 • збільшити рівень еритроцитів

 • Категорії