Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як боротися і позбутися апатії

Зміст:

 • Що таке апатія
 • Що робити, якщо сталася апатія
 • З чого почати боротьбу з апатією
 • Балуємо себе
 • Як позбутися апатії
 • Профілактика байдужого настрою
 • Якщо настала апатія, від неї треба швидше позбуватися. Сильним особистостям боротися найчастіше не потрібно, оскільки вони і так не піддаються зневірі. А ось люди вразливі або нервові можуть запанікувати. Якщо песимізм і небажання що-небудь робити надмірно затягнуться, у них може статися нервовий зрив по самому незначному приводу.


  Що таке апатія


  Лікарі вважають, що апатія – це рефлекторна захист організму від "перегорання", коли нервова система, мозок і емоційна сфера виявляються перевантаженими і перестають справлятися з величезним кількістю вступників зовнішніх сигналів, кожен з яких необхідно зреагувати, виконати те чи інше дію.


  Організм тимчасово йде "в себе", у своєрідну захисну оболонку, даючи можливість перевантаженим органам позбутися від стресу і відновити ресурси.


  Примхливе настрій відрізняється повною байдужістю, занепадом сил і байдужістю практично до всього. Не хочеться нічого, тим більше думати, що робити, щоб позбутися апатії.


  Не хочеться мріяти, планувати завтрашній день. Не хочеться думати про плани на відпустку або на літо. Звичні радощі не радують, а захоплення не захоплюють. Залишають байдужими улюблені фільми або музика, стає байдужою навчання або робота. Спроби близьких людей змусити боротися з апатією зустрічають різкий, агресивний відсіч.


  Патологією або захворюванням апатичний стан стає, якщо воно надто затягується. В даній ситуації просто необхідно почати з ним боротися.


  Що робити, якщо сталася апатія

  Як правильно почати боротися з аморфним станом, якщо важко зосередитися на чому-небудь? Часом здається, що енергії не вистачає на будь-яке конкретне дію.

 • по-перше, важливо не запускати ситуацію і не дозволяти їй розвиватися самій по собі: чим раніше взяти контроль, тим більш тяжких наслідків можна уникнути в подальшому

 • Категорії