Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як позбавитися від лупи

Зміст:

 • Причини появи лупи
 • Що допомагає позбавитися від лупи на голові
 • Як лікувати жирну і суху лупу в домашніх умовах
 • Народні засоби від лупи
 • Маски проти лупи
 • Загиблі клітини шкіри на голові регулярно злущуються, чого утворюється лупа. Досконалого способу, як позбавитися від лупи, просто не існує, оскільки природний процес оновлення шкіри голови відбувається постійно. Більш того, лупа навіть корисна: інфекція локалізується салом і видаляється разом з відмерлої лусочкою.


  Причини появи лупи

  На голові, крім потових залоз, розташовані сальні залози, змащувальні і зволожують шкіру, не дозволяють їй пересихати. Порушення діяльності сальних залоз, коли вони починають виробляти надмірно багато секрету, призводить до хворобливого стану шкіри під назвою себорея.


  Підвищена вироблення сала сприяє розвитку симптомів себорейного дерматиту, запального ураження шкіри під впливом біологічних, хімічних, фізичних факторів.


  Вважається, що при себореї позбавлятися від лупи доводиться, коли на поверхні голови поселяється грибок Питироспорум овалі (Pitirosporum ovale). У поєднанні з себореєю відбувається рясне сшелущивание характерних лусочок. Окремо себорея і грибок можуть не викликати цю реакцію.


  Зараження грибком трапляється при відвідуванні перукарень, якщо в них не приділяється належної уваги санітарно-гігієнічним заходам, ретельної дезінфекції щіток, гребінців.


  Надлишкове виробництво шкірного сала при себореї порушує захисну функцію шкіри голови. Виділяється секрет перестає ефективно знешкоджувати проникаючу ззовні інфекцію, що призводить до надмірного розмноження Питироспорум овалі. Захисні сили здорового організму успішно обмежують зростання популяції грибка, який зустрічається у 90% людей.


  Причиною появи лупи можуть стати різні фактори:

 • спадкова схильність

 • Категорії