Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як позбавитися від похмілля

Напевно кожен хоч раз у житті відчув на собі, що таке " похмільний синдром. Він проявляється жахливим самопочуттям вранці після міцної випивки напередодні. Причому кількість алкоголю може бути не таким вже великим. Але якщо трапляється випивати досить рідко і в невеликих дозах, його навіть помірна кількість може викликати хворобливий стан на наступний день. Головні симптоми – болить голова, нудить, тремтять руки, знижується артеріальний тиск, спостерігається розлад травлення, з'являється слабкість. Так як позбавитися від похмілля і загального поганого самопочуття хочеться як можна швидше, необхідно знати ефективні способи.


Якщо людина не алкоголік, причини похмілля ніяк не пов'язані з відсутністю можливості випити, як це відбувається у випадку наркотичної залежності. Навпаки, ранок думка про випивку викликає огиду.


Чому хворіють з похмілля

Основна причина похмілля – отруєння. Алкоголь через кілька годин розпадається на отруйні речовини і організму доводиться боротися з токсинами. Крім того, в результаті випивки починають накопичуватися шкідливі речовини, які в звичайних умовах були б окислені і виведені.


Не цілком якісний алкоголь сильно навантажує печінку і їй доводиться займатися нейтралізацією токсинных домішок, сивушних масел, яких у неякісній випивки маса. Тому якщо вже випивати, то купувати якісну горілку.


Обличчя набрякає, хоча багато хто переконані, що випивка викликає зневоднення. Насправді при похмілля не вистачає об'єму циркулюючої крові. А води після випивки багато, просто рідина розподілена дуже нерівномірно.


Незважаючи на те, що від алкоголю тягне в сон, мозок за ніч не отримує повноцінного відпочинку. І справа тут навіть не в отруєнні. Алкоголь перешкоджає настанню так званих "швидких" фаз сну, під час яких трапляються сновидіння. Під час сновидінь організм відпочиває найкраще. Якщо заснути п'яним, то навіть тривалий сон не відновлює сили. Причина головного болю ранок – масова загибель клітин головного мозку.


Як позбавитися від похмілля простими засобами

Наведені нижче способи пов'язані, насамперед, з якнайшвидшим усуненням причин поганого ранкового стану. Багато в чому вони схожі з лікуванням від отруєння:

  • Щоб швидше позбавитися від отруєння алкоголем, корисно пити якомога більше чистої води, можна солодкого чаю - цукор відновить дефіцит глюкози. Популярний засіб – розсіл з-під маринованих огірків - небажаний, оскільки сіль перешкоджає виведенню рідини

  • Категорії