Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як прибрати зморшки під очима в домашніх умовах

Зміст:

 • Коли з'являються перші зморшки
 • Чому швидко старіє шкіра навколо очей і на обличчі
 • Як прибрати зморшки під очима правильним харчуванням
 • Про носіння сонцезахисних окулярів
 • Як прибрати зморшки під очима домашніми засобами
 • Як прибрати зморшки під очима простим домашнім масажем
 • Всі розуміють, що зморшки неминучі. Але все ж хочеться відтягнути неприємна подія і домогтися, щоб вони утворилися як можна пізніше. Основною причиною появи стійких складок на шкірі є недостатнє вироблення організмом колагену – особливого білка (протеїну), міцного і в той же час досить еластичного. Саме колагенові волокна утворюють каркас шкірного покриву. Коли в силу різних причин синтез нових волокон колагену сповільнюється, доводиться шукати той чи інший спосіб, як прибрати зморшки під очима.


  Коли з'являються перші зморшки

  Вперше замислюватися про те, щоб позбутися від зморшок під очима, навколо них, на переніссі або на лобі припадає приблизно до тридцяти років. Саме до цього віку кількість колагену в шкірі знижується. Верхній шар стає тоншим в силу природного уповільнення швидкості процесів регенерації, погіршується здатність шкіри утримувати вологу, вони стають менш еластичними і пружними.


  Шкіра навколо очей дуже тонка і ніжна. Крім того, там дуже мало сальних залоз, що забезпечують достатнє і своєчасне зволоження. Зате вона в силу природних причин постійно піддається розтягування, внаслідок чого досить рано, до 18-20 років, з'являються перші мімічні зморшки. Укрупняясь, через кілька років вони утворюють в куточках очей характерну сітку - "гусячі лапки".


  Зморшки, що з'явилися в результаті регулярних скорочень м'язів очей, називаються динамічними. Коли шкіра втрачає пружність і еластичність, вони не розгладжуються і залишаються на обличчі постійно.


  Так звані статичні зморшки з'являються в силу природних процесів, що протікають в шкірному покриві.


  Захворювання серця, порушення обміну речовин, захворювання нирок можуть викликати необхідність позбутися від зморшок під очима. Іншою причиною їх утворення може стати порушення гормонального фону, викликане зниженням рівня вироблення естрогену, який в різних кількостях присутній як в жіночому, так і чоловічому організмі. У разі стабільно низького рівня естрогену говорять про вікові зморшки.


  Чому швидко старіє шкіра навколо очей і на обличчі

  Необхідно постійно піклуватися про стан шкіри, особливо біля очей, її старіння прискорюється в результаті впливу різних несприятливих факторів:

 • сонце, спека, холод, вітер, дощ і сніг иссушают обличчя і викликають появу перших косметичних дефектів

 • Категорії